Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı

Eurolig'de bir seviye var onu geçmek için birkaç özel oyuncuya ihtiyacın oluyor gelen oyunculara kötü demiyorum ama sanki yine bir yere kadar gelip tıkanacakmışız gibi geliyor. Basit bakalım bu kadro ligde Fenerbahçe ve Çukurova'yı Eurolig'de Prag, Sopron gibi takımları ne kadar tehdit eder.
Çapları bukadar. Ben bukadarinida beklemiyordum. Takım oyunuyla oyun seviyemizi yükselteceğiz. Ligde yabancı sınırı var onlara dış geçirebiliriz yine.

Eurolig zor olur tabi çeyrek finalden sonra

Yeni transfer Gizem çapraz bağı kopartıp sezonu kapatmış bu takım her sene başı minimum bir tane böyle sakatlık yaşıyor. Durduk yere guard lazım oldu şimdi.

2 ya da 3 numara ile mi oyun kuracağız olmazsa. Bonservisi verilir ve gelir bence Işıl. Zaten yeni yönetim Işıl için elini cebine atar. Çok çok da büyük bonservisler dönmüyor sonuçta kadın basketbolda.
Çok seçenek yok zaten ya düşük profilli biri gelir ya Işıl için fedakarlık yapılır. Benim aklıma Hartley geldi Amerikalılardan biri yollayıp o pozisyonu onunla geçebiliriz belki.

Üst Alt