Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı

Eurocup şampiyonu olursak ki büyük ihtimal olacak gibi beni kesmiyor zamanında hamleler yapılsa bu takım Eurolig'de devam edip şansını deneyebilirdi. Bunu başarı diye satmasın yönetim çok daha iyisini yapabilirdik.

Bu kulübün başkanı yöneticisi utanmıyor mu acaba senin başkanlığını yaptığın takımlar tüm sene Fenerbahçe, Eczacıbaşı, x bankası, y belediyesi vs. gibi takımlara yenilmekten başı dönerken ne sıfatla ekranlara çıkıp sağda solda başarılıyız diye geziyor. Sponsor bulmazsın, cebinden para koymazsın, tenezzül edip maçlarını izlemeye bile gitmiyorsun nasıl olacak şimdi.

Yönetimin son icraatı Kelsey Plum'ı kaçırmak olmuş 30-40 atarken yazacaktım bunu seneye tutamazlar diye seneye durumuna bile kalmadan kaçırmışlar yanlış anlamadıysam Eurocup final four'u oynuyor sonra yok lig play off'u için başka oyuncu almışlar.

Yönetimin son icraatı Kelsey Plum'ı kaçırmak olmuş 30-40 atarken yazacaktım bunu seneye tutamazlar diye seneye durumuna bile kalmadan kaçırmışlar yanlış anlamadıysam Eurocup final four'u oynuyor sonra yok lig play off'u için başka oyuncu almışlar.
Harbi mi gitmiş. bunlar net GS düşmanı iyiki seçime gidiliyor.

Hayır benim anlamadığım güzel kadro kurup Fenerbahçe'nin önüne geçince şimdikinden daha mı maliyetli oluyor? Yani kötü kadro kurup PO'ya girme mücadelesi verince zarar etmiyor mu kulüp? Yatırım yapsanıza abi şu amatör şubelere? Plum'ı mesela yeni yönetimin mutlaka seneye yeniden alması lazım. Ama sağını solunu doldurması da lazım aynı zamanda. Çünkü Plum yerinde ben olsam ben de kaçardım bu takımdan. Herkes tuğla atıyor potaya.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt