Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı

Kulübe 3 avrupa kupası getiren şube avrupa kupalarına bile katılamaz hale geldi. Her sene düşen bütçeler, kaçan oyuncular, başarısızlıklara rağmen değişmeyen idareciler hocalar durumumuz budur.

Efe hocayla yolların ayrılmasını defaatle söylemiş biri olarak üç gün sonra değişecek yönetimin bu kararı almasını anlamadım. Evet hoca değişimi şarttı ama önce şubeyi kendi çiftliklerine çeviren Zeynepgül, Sebla ve ismi aklıma gelmeyen diğer hanımdan işe başlanmalıydı.
İstifa ettiğini düşünüyorum. Gönderdilerse bence hata değil ama 3 gün sonra seçim varken bunu yeni yönetime bırakmalılardı dediğin gibi.

Efe hocayla yolların ayrılmasını defaatle söylemiş biri olarak üç gün sonra değişecek yönetimin bu kararı almasını anlamadım. Evet hoca değişimi şarttı ama önce şubeyi kendi çiftliklerine çeviren Zeynepgül, Sebla ve ismi aklıma gelmeyen diğer hanımdan işe başlanmalıydı.
Diğeri de Bikem Kanık.Mahvettiler şubeyi, yaşatmadıkları rezillik kalmadı.

Hocanın zaten sözleşmesi bitmişti, bu ne şimdi? Neyin egosu bu. Nefretliksiniz yazıklar olsun eskaza iyi ki Eurocup almamışız diyorum bu faydasız 3lü üstüne alınırdı başarıyı!

Bu dediğinin pek alakası yok Efe Güven geldikten sonra şubenin hiç bir başarısı yok. Bu sezon Rus takımları çıkarıldığı için alındığımız EuroCup'ı kazanamamakta tamamen Efe Güven'i hataları yüzündendi.

Yahu bütçe yok, bir şey yok ne başarısı bekliyorsun. Euroleague’e götürdü seni işte. Büyük başarıdır. TR’de bile 4. ya da 5. takımız. Her sene 6 kişilik takımlar yapılır, yarısı sakatlanır yarısı kaçar. Sezon böyle tamamlanır. Şubenin kaç senedir ana sponsoru yok. YOK. Efe Güven’e Ekrem Memnun takımı ver Final4 yapar. Şimdi kimi getirecekler göreceğiz. Getir bakayım Ekrem hocayı gelecek mi? Bir EuroCup alamadı diye yapılan ayıptır. Altında yatan da o değilmiş zaten.

Kendini getirsin Zeynepgül Hanım artık.

Bu dediğinin pek alakası yok Efe Güven geldikten sonra şubenin hiç bir başarısı yok. Bu sezon Rus takımları çıkarıldığı için alındığımız EuroCup'ı kazanamamakta tamamen Efe Güven'i hataları yüzündendi.
Efe hoca başarısız bir sezon gecirdi zaten ama şubeye yaşatmadığı rezillik, elinden kaçırmadığı oyuncu kalmayan yönetim; büyük bir egoyla sözleşmesi halihazırda biten birini kovmamalıydı.Bu karar yeni yönetimin olmalıydı.

Ayrıca elimizde kadro falan yok yeteneksizler ordusu var.Kelsey olmasa Eurocup'da falan bir tur geçemezdik...

Üst Alt