Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı

Işıl bitmiş ya, savunmada perdeye çok takılmaya başlamış, ayakları yavaş eskiden arkadan gelip top çalardı artık hızı da yok. Kelsey Plum şart zaten ama o olmazsa bize Amerikalı bir oyun kurucu şart oğlu şart. Hem de şutör olmak zorunda. Pelin'e güvenilmez, Işıl boş bile kalsa kendine güvenip şut atmaz. Bize şutu iyi bir oyun kurucu şart.

Işıl bitmiş ya, savunmada perdeye çok takılmaya başlamış, ayakları yavaş eskiden arkadan gelip top çalardı artık hızı da yok. Kelsey Plum şart zaten ama o olmazsa bize Amerikalı bir oyun kurucu şart oğlu şart. Hem de şutör olmak zorunda. Pelin'e güvenilmez, Işıl boş bile kalsa kendine güvenip şut atmaz. Bize şutu iyi bir oyun kurucu şart.
Işıl hazırlık maclarinda gayet iyi atıyordu hücumda şutları. Defans bakımından normal. Eskisi gibi çevik olmayabilir

Ben genel olarak Işıl'ın yapısından bahsettim, dış atış kullanmaz pek, 2 adım içeri girer 2lik düşünür şut atacaksa da boş kalsa bile 3lük atmaktan çekinen bir oyuncu, daha doğrusu şutuna çok güvenemiyor.
Bu Hazırlık maçlarida pek çekinmedi atarken ama defansı eskisi kadar güçlü olmayabilir.. kelsey plum şimdi gelse iyi olurdu ocaki bekleyemeyecem.

Üst Alt