Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı

Ezelini rakibine rezil olacağına, bir önceki turda sessiz sedasız elen sezonu kapat İşte. Resmen fenere ezilip elenmek için, cbk maçını kazanıp, yarı final yolunda Fenerbahçeyle eslesmek için oynadılar ve yapamaz dedik yine yapamadilar..

Twitter'da Gabby Williams duyumu var zerre ihtimal vermiyorum.
Başkan bu gün voleybol, basketbol gibi branşlarda ciddi bütçe artışına gitmemiz gerektiğini ve gideceğimiz söyledi. Bunun içinde önemli Florya'dan gelecek ana paradan gelecek gelirlerin destek olacağından bahsetti. Florya'dan gelecek para herhalde yabancı para cinsinden ve garanti gelir getirecek şekilde değerlendirilecektir.

Başkan bu gün voleybol, basketbol gibi branşlarda ciddi bütçe artışına gitmemiz gerektiğini ve gideceğimiz söyledi. Bunun içinde önemli Florya'dan gelecek ana paradan gelecek gelirlerin destek olacağından bahsetti. Florya'dan gelecek para herhalde yabancı para cinsinden ve garanti gelir getirecek şekilde değerlendirilecektir.
Piyasadaki değerli birkaç avrupalı dan biri zamanında Alba Torrens'i almak gibi bir şey. Baya zor transfer formayla görürsem inanırım. :)

Ulan 2 gündür bende bunu düşünüyordum. Mccowan hiç iyi halde değildi. Fenere gidermiş şimdi neyse.

Alba torrens kelsey plum filan gelse bari
Quanitra'da düştü tabi yaş olarak fakat Mccowan baya para alıyor diye biliyorum.

Alba artık emekli sınıfında Johannes var Gabby Williams var Avrupa'ya gelir mi bilmiyorum ama İonescu var şunlardan 1-2 tane getirirlerse şubenin geri döneceğine inanırım.

Üst Alt