Galatasaray Kariyerim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kariyerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray Kariyerim

Editörün çok eksiği var pek begenmedim maç başı galibiyet parasınıda çözememişler fikstür ayarlı değil hiç başlamamaya karar verdim sana iyi oyunlar renkdaş

ben olsam hakanı satmazdım iyi performans gösteriyor oyunda ileride düzeltirsin sıkma canını ama acele et kendini kapının önünde bulabilirsin Galatasaray'da sabır göstermiyorlar genelde :D

oha bu yeni çıkan lucas'ı,badelj ve okan salmaz'ı aldım,aykut serkan kurtuluş aydın'ı postaladım.baros'u kaptan yaptım,çılgın atıyo la herif.ts'yi içerde 4-0 yendik şimdi dışarda da mersini yenmiştik,2 de 2 lige başladık.badelj akar agalar

Steven Taylor 3.1 milyon euro karşılığında Galatasaray'da !

steven-taylor_996316c.jpg

Hakan Balta 3 milyon euroya PSV'de !

:GOOL: :dogrun::016: :uyy::yoji::f50:

Ben olsam Hazardın yerine Selçuğun yanına çift yönlü orta saha alırdım.5 milyona sağlam orta sahalar bulurdun.

Hazard çok süper transfer ama kulüp batarsa bir anlamı yok.Ledesma,Hitzperger,Scott Parker gibi adamlarla orta sahayı demir gibi sert yapabilirdin.Melo-Selçuk-Scott Parker harika bir üçlü olurdu.

3 Puan Galatasaray'ın 2-1

3.Hafta maçları oynanırken Galatasaray-Gençlerbirliğini evinde ağırladı . Maçın tamamını Galatasaray üstünlükle oynarken 3 puanı almayı bildi . Maçın gollerini 39'da ve 61'de Milan Baros Gençlerbirliğinin tek sayısınıda 52'de Oktay Delibalta attı . Bu arada maçın yıldızı Milan Baros oldu .

managaer3.png

GsSevincMilanBaros11042010_B1.jpg

Ben olsam Hazardın yerine Selçuğun yanına çift yönlü orta saha alırdım.5 milyona sağlam orta sahalar bulurdun.

Hazard çok süper transfer ama kulüp batarsa bir anlamı yok.Ledesma,Hitzperger,Scott Parker gibi adamlarla orta sahayı demir gibi sert yapabilirdin.Melo-Selçuk-Scott Parker harika bir üçlü olurdu.

Yarı sezonda takviye yapıcam takımı bozmak istemedim yoksa böyle olmazdı

Hazard orda oynar mı hocaaaa,kilit.

Oyunda asıl mevkii orası olmuş . Yani Hazard açık yeşil oynuyor yani doğal yeri oyunda bir sıkıntı var ;)

Galatasaray Hayal Kırıklığı Yarattı ! 1-0

Ligin 2.haftasımda Sivasspor deplasmanına giden Galatasaray evine mağlubiyetle döndü . Maçdaki tek gol Sivassporun yeni transferi Rasmussen den geldi .

fafafaw.png

news_manset_resim_ao_Baros_Uzgun003.jpg

Hoca noluyor .... :mad: (şaka tabiki :) )

İSTİFA !!

:D

valla zorla beni fm ye geri döndürceksiniz. ama 2012 yi beklemek istiyorum

Hoca Selcuk'un yanına Bradley'i al koy,sonra arkana yaslanarak mac izle. Ortasahada bu kadar fazla top kapan başka bir adam daha görmedim. Kondisyonda üst seviyede

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt