Galatasaray Kulübü Mali İşler Direktörü Sedef Hacısalihoğlu ile Resmen Yollar Ayrıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kulübü Mali İşler Direktörü Sedef Hacısalihoğlu ile Resmen Yollar Ayrıldı

Bu ; Ebru Köksal'ın kulübün içine Eğitim Vakfı tarafından sokulan, Ünal Aysal'ın kıymetlisi, Lutfi Arıboğan'ın gözbebeği, Selçuk İnan'ın ablası, çıkardığı skandallarla Adnan Öztürk tarafından ya o ya ben diye rest çekilip 216.000 tlye tazminat ile işten çıkarılıp 6 ay sonra kusura bakma Adnancığı tabii ki Sedef deyip geri işe alınan, uğruna Fatih İşbecer'in kovulduğu, Burak Elmas'ın meze edildiği, Ünal Aysal İktidarını parmağında oynatırken Duygun Yarsuvat yönetiminde sesini kesen Dursun Özbek döneminde de Grosskreutz skandalının florya ayağı geçici olarak tasfiye olurken seyrantepede fosur fosur oturan ve fatihi yedikten sonra Dursun Özbek yönetimini de muma çeviren, Ali Dürüst'ün Mustafa Cengiz yönetimine yaptığı mobbingle bugüne kadar koltuğunda oturan ve sırf uefaya sunum yaptı diye çift maaş ikramiye alan hatun er kişisidir.

Yani evet oldukça iyi niyetli gibi gibi sankim. Hayırlı ikindiler dilerim siz kıymetli forumdaşlarıma.

Bu ; Ebru Köksal'ın kulübün içine Eğitim Vakfı tarafından sokulan, Ünal Aysal'ın kıymetlisi, Lutfi Arıboğan'ın gözbebeği, Selçuk İnan'ın ablası, çıkardığı skandallarla Adnan Öztürk tarafından ya o ya ben diye rest çekilip 216.000 tlye tazminat ile işten çıkarılıp 6 ay sonra kusura bakma Adnancığı tabii ki Sedef deyip geri işe alınan, uğruna Fatih İşbecer'in kovulduğu, Burak Elmas'ın meze edildiği, Ünal Aysal İktidarını parmağında oynatırken Duygun Yarsuvat yönetiminde sesini kesen Dursun Özbek döneminde de Grosskreutz skandalının florya ayağı geçici olarak tasfiye olurken seyrantepede fosur fosur oturan ve fatihi yedikten sonra Dursun Özbek yönetimini de muma çeviren, Ali Dürüst'ün Mustafa Cengiz yönetimine yaptığı mobbingle bugüne kadar koltuğunda oturan ve sırf uefaya sunum yaptı diye çift maaş ikramiye alan hatun er kişisidir.

Yani evet oldukça iyi niyetli gibi gibi sankim. Hayırlı ikindiler dilerim siz kıymetli forumdaşlarıma.
Ahmet Agaoglu ve trabzonspor ile ilgili dusuncelerin nedir ustad. Bence agaoglu kulubu batiracak ve bes sene icinde 3. lige kadar dusecekler. Hörmetler.

Asıl senin arkadan foruma geri döner diye atıp tutan, üstelik senin en son öyle bir beyanın da yok, Selami Görmezler, Namı değer Uğur Güzel önce tüm profilini Selami Görmezler şeklinde değiştirdi, herkesle tek tek helalleşip artık yokum dedi. :asd:

İki gün sonra eskisinden de beter halde yazmaya devam ederken sonunda İsmet Badem konusundaki ben başını kaçırdım rezillikleri sonu tamamen şutlandı ama gördüğün gibi bumerang gibi bir türlü gitmek bilmiyor. :asd:

Hos buldum, hayir yok.
Mahir beyin arkamdan salladigini bildirdi forum disinda da görüstügüm bir arkadas.
Iki tokat atmaya geldim kendisine.

Ahmet Agaoglu ve trabzonspor ile ilgili dusuncelerin nedir ustad. Bence agaoglu kulubu batiracak ve bes sene icinde 3. lige kadar dusecekler. Hörmetler.
Hesap ortada kıymetli yazar arkadaşlardan bazıları eminim ki avamın hoşuna gitmeyecek son derece rafine tespitler yapıp gerekli başlıkları açmıştır düşüncesindeyim. Teşekkürler Murat Bey...

Acilen dava açılıp arada kaynayan paraların hesabı sorulmalı

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt