Galatasaray Kulübü Mali İşler Direktörü Sedef Hacısalihoğlu ile Resmen Yollar Ayrıldı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kulübü Mali İşler Direktörü Sedef Hacısalihoğlu ile Resmen Yollar Ayrıldı

güzelliği bu hatayı telafi etmeye yetmez kendinize gelin renklerim bu kadın yüzüne 5 ay boyunca Eren'i çekeceğiz!!

sedef_9191.jpg

Asıl senin arkadan foruma geri döner diye atıp tutan, üstelik senin en son öyle bir beyanın da yok, Selami Görmezler, Namı değer Uğur Güzel önce tüm profilini Selami Görmezler şeklinde değiştirdi, herkesle tek tek helalleşip artık yokum dedi. :asd:

İki gün sonra eskisinden de beter halde yazmaya devam ederken sonunda İsmet Badem konusundaki ben başını kaçırdım rezillikleri sonu tamamen şutlandı ama gördüğün gibi bumerang gibi bir türlü gitmek bilmiyor. :asd:
Sasirmadim abi, özelden birinin hayatindaki özel insanlara dil uzatabilecek kadar alcalan, sonra sikayet ederken bu kisimdan bahsetmeyip, yüzüme söyleyi beni tehdit etti diye ifade eden birinin yapacagi seyler.

Ben kalici degilim, Mahire yüklenip gidicem.
Makara olsun, iki hos bes yapalim diye ugradim o kadar.

haha yok artık. :D tamamen aysal vizyonerliğinin işe aldığı bir şahsiyet olduğundan bu şekilde yazdınız diye düşünüyorum. zira abd görmüş beyfendisiniz çay değil su içmem bu ablayla. :d
gerçi yaş geçtikçe nefes alsın yetere geliyor diyorlar ne kadar doğru tam test edemedim. :D
Olayın yaş ile alakası yok aslında. Yaşadığın deneyimlerle birlikte olgunlaşıyorsun kaçınılmaz olarak farklı deneyimler yaşamak istiyorsun.

Tabi bunun konumuzla herhangi bir alakası yok, hanımefendi ile çay içmek istememin tek bir sebebi var o da Galatasarayda yöneticilik yaptığı dönemi masaya yatırmak.

Aynen yine de arada gel tamamen kopma Mahir ile yaparız makaramızı.

Sasirmadim abi, özelden birinin hayatindaki özel insanlara dil uzatabilecek kadar alcalan, sonra sikayet ederken bu kisimdan bahsetmeyip, yüzüme söyleyi beni tehdit etti diye ifade eden birinin yapacagi seyler.

Ben kalici degilim, Mahire yüklenip gidicem.
Makara olsun, iki hos bes yapalim diye ugradim o kadar.

Olayın yaş ile alakası yok aslında. Yaşadığın deneyimlerle birlikte olgunlaşıyorsun kaçınılmaz olarak farklı deneyimler yaşamak istiyorsun.

Tabi bunun konumuzla herhangi bir alakası yok, hanımefendi ile çay içmek istememin tek bir sebebi var o da Galatasarayda yöneticilik yaptığı dönemi masaya yatırmak.[/QUOTE]

şu kısımdan çirkinleşebilirdim ama yapmayacağım yaşınıza hürmeten. .d

demek neymiş ? öyle bir şey söz konusu değil diyen Sn. Başkan Cengiz kamuoyunu yanıltımış. iyice güvenim gitti bu yönetime.

Kendini gizlemek için çaba bile harcamıyor yav. İkinci üyelik açmam falan gibi büyük lafların üzerine yapılacak iş mi bu?

Bu bir Milattır Renktaşlar...Nihayet usulsüzlükler kraliçesi olan, kulüpte türlü türlü yolsuzluk iddialarına kaynak olan birçok yöneticinin istifasının müsebbibi Ünal Aysal döneminin hızlı ve en haris profesyoneli olan Sedef Hacısalihoğlu denen kişilikten temelli kurtulmuş gözüküyoruz. Vatana millete hayırlı olmasını temenni ederken büyüklerin ellerinden küçüklerinse gözlerinden öper tüm GSC Ahalisine esenlikler dilerim.
bos yapma ugur. Kadin Aysal'dan önce, Adnan Polat ile beraber gelmis ( 2010-2012 ye kadar)

Bu ; Ebru Köksal'ın kulübün içine Eğitim Vakfı tarafından sokulan, Ünal Aysal'ın kıymetlisi, Lutfi Arıboğan'ın gözbebeği, Selçuk İnan'ın ablası, çıkardığı skandallarla Adnan Öztürk tarafından ya o ya ben diye rest çekilip 216.000 tlye tazminat ile işten çıkarılıp 6 ay sonra kusura bakma Adnancığı tabii ki Sedef deyip geri işe alınan, uğruna Fatih İşbecer'in kovulduğu, Burak Elmas'ın meze edildiği, Ünal Aysal İktidarını parmağında oynatırken Duygun Yarsuvat yönetiminde sesini kesen Dursun Özbek döneminde de Grosskreutz skandalının florya ayağı geçici olarak tasfiye olurken seyrantepede fosur fosur oturan ve fatihi yedikten sonra Dursun Özbek yönetimini de muma çeviren, Ali Dürüst'ün Mustafa Cengiz yönetimine yaptığı mobbingle bugüne kadar koltuğunda oturan ve sırf uefaya sunum yaptı diye çift maaş ikramiye alan hatun er kişisidir.

Yani evet oldukça iyi niyetli gibi gibi sankim. Hayırlı ikindiler dilerim siz kıymetli forumdaşlarıma.

Slm renktas tarziniz tanidik geldi acikcasi

Üst Alt