Galatasaray, Larsen İçin Harekete Geçti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Larsen İçin Harekete Geçti

Galatasaray, Serie A ekiplerinden Udinese'de forma giyen sağ bek Jens Stryger Larsen’in transferi için harekete geçti.

1625218739013.png

Şener Özbayraklı’nın takımdan ayrılması, DeAndre Yedlin’in yeteri kadar güven vermemesi ve yılbaşında geçirdiği kaza sonucu suratından yaralanan Omar Elabdelloui’nin ağustos ayında gözünden yeni bir operasyon geçirecek olması nedeniyle sağ beke takviye yapma kararı alan Galatasaray Yönetimi, Danimarkalı Jens Stryger Larsen’in transferi için harekete geçti.

Geçen hafta Kaan Ayhan ve Mert Çetin’in transferleri için menajer Ogan Tarhan’la birlikte İtalya’ya giden yönetici Işıtan Gün’ün, Larsen’in kulübü Udinese ile de görüştüğü ortaya çıktı.

Spor Arena

yedlin gitsin de çok başarısız vasat oyuncu ya defansta da bir o kadar el bombası.. sabrinin prime zamanı bundan çok daha iyiydi diyebilirim.

norveclilerden vazgecip danimarkali vasatlara gecis yaptik herhalde

kukui cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Hangi ülkenin gerçek manada yıldızlarını transfer etme şansımız var da bunu söyleyebiliyorsun?..Turnuvada az-çok beğendiğim ama ismini ilk defa duyduğum oyuncuların profillerine bakıyorum, her biri bizim alabileceğimizin çok üzerinde fiyat etiketine sahip adamlar...Acı gerçeklerle halen yüzleşememiş gördüm seni...

Kimse beğenmiyor. Peki biz bu Yedlin'i nasıl aldık. Sadece bonservisi elinde ve epl tecrübesi olmasından dolayı mı?

45 dakika ve üstü oynadığı maç sayısı 8 olan adamı sabriyle kıyslamakta ne bileyim.
Geldi kart gördü, neredeyse bileğini kırıyorlardı sakatlandı düzeldi derken sağlam bir referans alabileceğiniz kaç tane maçı var ki adamın.
Ayrıca ofansif olarak gayet iyi oyuncu sen oyunu soldan kurarsan önünde hiç kimse olmazsa istersen alabayı getir yine eleştirilir.
Sabriye gelirsek herif sadece yürüyüp nasıl olsa defanstakiler halleder diye kaç kere küfür yedi.

Hangi ülkenin gerçek manada yıldızlarını transfer etme şansımız var da bunu söyleyebiliyorsun?..Turnuvada az-çok beğendiğim ama ismini ilk defa duyduğum oyuncuların profillerine bakıyorum, her biri bizim alabileceğimizin çok üzerinde fiyat etiketine sahip adamlar...Acı gerçeklerle halen yüzleşememiş gördüm seni...
Türkiye'ye yabanci hoca bile gelmek istemiyor artik. Kimsenin almadigi adamlari yüksek ücretler vererek zor güc bela getiririz gibi görünüyor bu saatten sonra.

Sinan yılmaz degerli biri ama guvendigi biri soyledi diye itimat edecek degilim.medyada 3 gundur yaziyor zaten larseni,geciniz

Üst Alt