Galatasaray, Larsen İçin Harekete Geçti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Larsen İçin Harekete Geçti

Gerçekmiş..

Vasat bir futbolcu. Teknik eksikliğini mücadelesi ile kapatmaya çalışıyor. Bazen slow motion takılıyor. Omar ve Linnes'ten artısı yok. Yedlin'den biraz olsun defansif pozisyon bilgisi olarak var.

Galatasaray futbolu durağan oynayan ve oyundan düşen bekleri hiç kaldırmaz.

Kime gitsek maliyet yüksek deniyor
Acaba aslında futbol piyasası eskisine göre değişti de kur ülkemizde pahalı olduğu için bize yüksek geliyor olabilir mi

larsen 4 sezonda:

132 serie a maçına çıkmış. Ortalamaya vurursak sezon başı 33 maç. Kupa, milli maç vs. katmadım sadece lig

buradan ne kadar istikrarlı olduğunu görüyoruz. Yedlin çok daha potansiyelli ama newcastle'de 2-3 senedir yedekti

oynama alışkanlığı önemli. Seriea oldukça sert bir lig üstelik

ben oldukça olumlu buluyorum bu transferi. Yeter ki maliyeti uygun olsun

ısrarla yazılıyor.nasil olacak bu is?solbeke ya kurzawa ya da moreno,sagbeke de rosier veya baska bi isim bekliyorum gala sevgisinden yola cikarak

Galatasaray, Larsen'in transferi için Udinese ile 4 milyon Euro bonservis üzerinden anlaşma sağladı. (Sky Italia)

Transferi 1-2 gun icinde aciklayacakmisik deniyor :oops:

Bonservisi falan geçtim izleyen biri söyleyebilir mi istediğimiz seviyede bir bek mi bu
benim bu sezon udinese de izledigim bu oyuncunun bekle alakasi yok......
hatta soyle diyeyim, ikinci yari ligde orta sol oynadi hatirladigim kadariyla...

takimin hocasi genelde 3lu oynatan bir hoca... kendisinden genelde ortanin solu ve saginda yararlandi.
izledigim maclarda hatirladigim ; 5li ortanin solunda veya saginda yer buldu.
sayica >
1 kez sag bek
13 kez sol orta saha
15 kez sag orta saha
1 kez merkez orta saha

bu sezon ligde son 12 mac yanilmiyorsam sol orta saha oynatildi.
ondan once ortanin saginda oynatiliyordu...
sezona ise sag bek basladi bir mac sonra sag orta sahaya gecti ustte yazdigim sekilde.....

biz bu oyuncuyu hangi bolge icin aliyoruz sahsen merak ediyorum.
euro da ki gibi oynatacaksak, sistem degisikligi gerekir...
udinese gibi oynatacaksak ta keza...

milli takimda hatirladigim ; uefa nations ligde sol orta saha oynamisti bir mac.
dunya kupasi katar 2022 elemelerinde ise izledigim macta sag bek oynamisti.
euro 2020 elemelerinde ise izledigim 8 macta sol bek oynatildi yanlis hatirlamiyorsam...
euro 2020 finallerinde ise 3 kez ilk 11 oynadi sag orta saha olarak...
3 kez de sonradan oyuna girmisti yanlisim yoksa.....

boyle bakinca kagit uzerinde *versatile gozukuyor... *utility denilen sekilde.... hangi mevkinin oyuncusu kararini siz verin.

bana gore hem versatile hem utility yonunden bizim kalibremizde degil.
100 uzerinden defansi 60 en fazla benim gozlemimde.
sag bek ve sag kanat olarak kagit uzerinde info olarak gecse-de. ozellikle udinese deki oynadigi mevkiler sag bek haric nerdeyse.....

danimarka milli de sag bek olarak degilde sag orta saha ve sol orta saha olarak dusunulen bir oyuncuyu biz alirsak hangi bolge icin aliyoruz. yoruma acik burdan bakinca.

benim bu sezon udinese de izledigim bu oyuncunun bekle alakasi yok......
hatta soyle diyeyim, ikinci yari ligde orta sol oynadi hatirladigim kadariyla...

takimin hocasi genelde 3lu oynatan bir hoca... kendisinden genelde ortanin solu ve saginda yararlandi.
izledigim maclarda hatirladigim ; 5li ortanin solunda veya saginda yer buldu.
sayica >
1 kez sag bek
13 kez sol orta saha
15 kez sag orta saha
1 kez merkez orta saha

bu sezon ligde son 12 mac yanilmiyorsam sol orta saha oynatildi.
ondan once ortanin saginda oynatiliyordu...
sezona ise sag bek basladi bir mac sonra sag orta sahaya gecti ustte yazdigim sekilde.....

biz bu oyuncuyu hangi bolge icin aliyoruz sahsen merak ediyorum.
euro da ki gibi oynatacaksak, sistem degisikligi gerekir...
udinese gibi oynatacaksak ta keza...

milli takimda hatirladigim ; uefa nations ligde sol orta saha oynamisti bir mac.
dunya kupasi katar 2022 elemelerinde ise izledigim macta sag bek oynamisti.
euro 2020 elemelerinde ise izledigim 8 macta sol bek oynatildi yanlis hatirlamiyorsam...
euro 2020 finallerinde ise 3 kez ilk 11 oynadi sag orta saha olarak...
3 kez de sonradan oyuna girmisti yanlisim yoksa.....

boyle bakinca kagit uzerinde *versatile gozukuyor... *utility denilen sekilde.... hangi mevkinin oyuncusu kararini siz verin.

bana gore hem versatile hem utility yonunden bizim kalibremizde degil.
100 uzerinden defansi 60 en fazla benim gozlemimde.
sag bek ve sag kanat olarak kagit uzerinde info olarak gecse-de. ozellikle udinese deki oynadigi mevkiler sag bek haric nerdeyse.....

danimarka milli de sag bek olarak degilde sag orta saha ve sol orta saha olarak dusunulen bir oyuncuyu biz alirsak hangi bolge icin aliyoruz. yoruma acik burdan bakinca.
Bek tercihlerimiz benim de içime sinmiyor, senin de belirttiğin gibi sistem olarak farklı bir düşünce mi var lig başladığında göreceğiz galiba.

Bek tercihlerimiz benim de içime sinmiyor, senin de belirttiğin gibi sistem olarak farklı bir düşünce mi var lig başladığında göreceğiz galiba.

*benim anladigim, bu sezon ozellikle tempo ve fiziksel gucu yuksek isimlere yoneliyoruz gibi....
*bu oyuncu haricinde, alioski de keza bu yonde<> fiziksle guc ve oyun temposu,dayaniklilik gibi gibi noktalari one cikan profillere bakiliyor... <ben bu bakistan memnunum. > ancak dogru isimler olmasi kaydiyla.
misal alioski ve gedson bu denkleme uyan tur hem oyun hem kalite hem de dayaniklilik ve profil olarak one cikiyorlar tarafim adina....

Üst Alt