Galatasaray Lukoil Taraftar Kart | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Lukoil Taraftar Kart

GSLukoil Kartları, Lukoil istasyonlarından yakıt almak için kullanılan üzerinde kulübün onayladığı logo ve görseller olan kartlardır. Taraftara, satın aldığı her litre akaryakıt tutarı üzerinden kulübe ekonomik katkıda bulunma fırsatı sağlar. GSLukoil kartını alan taraftarlarımız aynı zamanda ödemeleri sırasında anında %4’e varan indirim avantajından yararlanma olanağına sahip olacaktır.

GSLukoil Kartları kampanyaya katılan GSSTORE mağazaları, programa katılan Lukoil istasyonları, Lukoil resmi websitesi, stadyumlar ve Lukoil Çağrı Merkezinden (444 45 85) temin edilebilir.

Kart aktivasyonu, kartın arka tarafındaki barkod, cep telefonunuzdaki barkot tanıma uygulamasına okutarak, açılan websitesi üzerinden yapılabilir. Veya, SMS ile AKTIF boşluk kart numarası boşluk ad – soyad bilgilerini yazılıp, 0532 752 05 85’e kısa mesaj atarak da aktive edilebilir. Bir diğer alternatif olarak, web sitesi üzerinden aktive etmek için Galatasaray Lukoil adreslerine girilerek form doldurmak yeterlidir.

Destek olmak isteyen renkdaşlarımız temin edebilirler.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lukoil Kulüp Gelirleri Takibi --- Çeşitli zaman aralıkları ile takip edilecektir.

01.06.2015

04.06.2015

06.06.2015

09.06.2015

11.06.2015

15.06.2015

08.07.2015

13.08.2015

Son düzenleme:
geçen konuşmuştuk , seninle mi hatırlayamadım.

Lukoil benzin kalitesi nasıl , güvenle kullanabilir miyiz?

Opet, Shell, BP tarzı istasyonlardan alınan benzinlere göre gözle görülür şekilde daha az km yaptırıyor deneyimlerime göre.

1 milyon iyi para az zorlasak opet serefsizinden yakıt degil lukoilden alsak yillik 5 milyona yakin katki saglariz bunun icinde extra para cikmaz cebimizden...

Testleri bekliyoruz

Zaten buyuksehirde oturanlar yazdiklarimi düşünsünler. Misal çoğu fenerli opetten yakit alir milangazin yanindan gecmez...

Test için araçtaki çeyrek deponun bitmesini bekliyorum. Fulleyip deneyeceğim. 650-700 km arasında yaparsam kesinlikle öneririm. 1 haftaya kesinleşir. Ama siz Lukoilden kartınızı alın. Yakıt almak zorunda değilsiniz. Ücretsiz veriyorlar direk. Ben aldım kartı, kaydettirdim. Yakıtı depom bitince gidip alacağım.

Üst Alt