Galatasaray Lukoil Taraftar Kart - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Lukoil Taraftar Kart

Bu arada benim başıma gelen olay ile Lukoilden soğumayın. Tamamen pompacı hatasıdır. Lukoil'in sahibi Abromoviç miş galiba. Elemanlardan biri öyle dedi ama araştırmadım. Birde şöyle birşey var. 100 TL lik yakıta %4 indirim yapıyor ya, yakıt kalitesi %4 az olsa bile aynı hesaba geliyor. Yine de teste başladım ben. Haftaya kadar depo boşalmış olur anlatırım durumu. Ama alabilirsiniz bence.

Kartı aldım, neredeyse 1 hafta oldu ama daha yakıt almadım açıkçası. Ne zaman bitirirsin depoyu? :) Ben biraz dengesiz kullandığım için test edemiyorum. :eek:ley:

Kartı aldım, neredeyse 1 hafta oldu ama daha yakıt almadım açıkçası. Ne zaman bitirirsin depoyu? :) Ben biraz dengesiz kullandığım için test edemiyorum. :eek:ley:

1 haftada biter benim yakıt. Duruma göre daha kısa da sürebilir. Ama yarı depo olduğunda bakıcam kilometreye, eğer anormal şeyler yoksa yazarım. Birde şöyle birşey var. Bence Lukoil'den alabilirsin. Atıyorum 100 TL lik yakıt aldın. Sana 96 TL ye gelecek. Başka yerden 100 TL ye alacağın yakıtla atıyorum 100 Km yol gidiyorsan 96 TL aldığın yakıtla da 96 Km gidersin. Normalde 100 gitmen lazım ya hani. Aynı hesaba geleceğini düşünüyorum :D Performans olarak da 30 km sonunda değişen bişey hissetmedim araçta. Birkaç kişiye de sordum, hep lukoilden aldıklarını söylediler. Farkeden birşey yok dediler. Ben yine de emin olmak için depo bitince yazarım. Daha sağlıklı olur.

Sende 30-40 al biraz Lukoilden. Haber verince fullersin :)

1 haftada biter benim yakıt. Duruma göre daha kısa da sürebilir. Ama yarı depo olduğunda bakıcam kilometreye, eğer anormal şeyler yoksa yazarım. Birde şöyle birşey var. Bence Lukoil'den alabilirsin. Atıyorum 100 TL lik yakıt aldın. Sana 96 TL ye gelecek. Başka yerden 100 TL ye alacağın yakıtla atıyorum 100 Km yol gidiyorsan 96 TL aldığın yakıtla da 96 Km gidersin. Normalde 100 gitmen lazım ya hani. Aynı hesaba geleceğini düşünüyorum :D Performans olarak da 30 km sonunda değişen bişey hissetmedim araçta. Birkaç kişiye de sordum, hep lukoilden aldıklarını söylediler. Farkeden birşey yok dediler. Ben yine de emin olmak için depo bitince yazarım. Daha sağlıklı olur.

İlla ki zaten ufak tefek şeylere takılmam. Anormallikten çekiniyorum açıkçası.

Öyle yapayım en iyisi. Eyvallah. Takipteyim. :)

Sabitlenwbilir hatta Lukoil ile konuşalım foruma Sponsor olsunlar reklam Bannerları ana saife de tutabiliriz tabi adminlerimiz de uygun görürse
Bu konuyu yukarida tutalim katkımız olsun...

Üst Alt