galatasaray maçını izlemeyip sevgilisinin yanına giden taraftar - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray maçını izlemeyip sevgilisinin yanına giden taraftar

Açıkcası takım leşse yani sahadaki takım mücadele etmiyor,yeteneksiz ve ruhsuzlardan ordusundan oluşuyorsa sevgili muhabbetine filan hiç gerek yok oturur duvarı seyrederim yinede o maçı izlemem hiç sinir kat sayımı arttırıp üzemem kendimi o vurdumduymazlar için.

ne kızlar gördüm üstünde elbisesi yok, ne formalar gördüm içinde futbolcu yok..

bu sözün çapkın bir fenerli tarafından söylendiği; boş forma betimlemesinden anlaşılıyordur sanırım ?

Çıktığımız 3. Sene dolacakken hamburg maçı vardı aylar öncesinden onca söz vermiştim kutlicaz diye. Unutmuşum hamburg maçına denk geldiğini. Hastayım evdem çıkamicam demiştim.

Televızyondan beni gördükten sonraki yazdığı mesaj bana çok pahalıya patlamıştı affedilmek için.

Ama o gün bugündür maç oldu mu ses çıkarmaz. Fikstür gezdirir yanında :)

elbette galatasarayi seviyoruz parcaliyi da severim ama sevgilim yerine sporu tercih ederim diyenlere kudretli demir ayagimla vurasim gelmiyo desem yalan olur

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

işte bu yüzden toplumca belli bir seviyeye ulaşamadık.isteyen sevgilisini tercih eder isteyen sevgilisiyle izler isteyende maçı hiç izlemez...

olm ben kız arkadaşımla sevişirken maç bile izledim :D ayrıca benim için ne derbi ne lig önemli GS' nin ŞL maçlarını izlerim kaçırmam yengenizle gideriz beraber :) o kupa bi gün gelecek bize ! sizin kadar hasta değilim :D ama kıza hastayım :)

Üst Alt