Galatasaray, Marouane Fellaini ile 2021 Yılına Kadar Sözleşme İmzaladı İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Marouane Fellaini ile 2021 Yılına Kadar Sözleşme İmzaladı İddiası!

Mali disiplini sağlamak, özellikle maaşlarda son derece dikkatli olmak gerekirken böyle bir transferin olmasına ihtimal vermiyorum. 3 yıllık maliyeti max. 10 milyon civarında olacaksa gelsin, yoksa gerek yok.

Marouane Fellaini, sezon sonu Manchester United ile sözleşme yenilemeyecek ve Galatasaray ile sözleşme imzalayacak. (LaGazzetta DelloSports)

Selçuk İnan olabilir. Adam akıllı transfer olarak. Yani 7 sene evvel.

Aynı yıl Elmander de bonservissiz gelmişti yanlış hatırlamıyor isem.
Olabilir. Ben onu hatırlamıyorum çünkü sanıyorum ki Terim gelmeden Elmander gelmişti. Arada kaynadı, onu yönetim aldı heralde fakat iyi ki almışlar.

Bu konuda biz çok pasif kalıyoruz, aslında bonservis vermeden her sene birkaç iyi oyuncu alınabilir.

Olabilir. Ben onu hatırlamıyorum çünkü sanıyorum ki Terim gelmeden Elmander gelmişti. Arada kaynadı, onu yönetim aldı heralde fakat iyi ki almışlar.

Bu konuda biz çok pasif kalıyoruz, aslında bonservis vermeden her sene birkaç iyi oyuncu alınabilir.

Aslın da bu senin başında yapmamız gerekir neredeyse komple 11'i değiştiren takım 2-3 tane bonservissiz transfer yapması gerekirdi. Elmander'i Adnan Polat almıştı, Ünal Aysal döneminde kadroya katılmıştı.

Kadromuzda Tolga varken tutup Fellaini 'ye çöp demek haksızlık olur

Ama elimizde bir şans var transfer yapabilecekken bu kadar para verip 30 yaşını devirmiş Fellaini 'yi almaya gerek var mı çok merak ediyorum

Fernando 'nun yanında oynayacak adam Fellaini değil bana göre kesinlikle ...

Üst Alt