Galatasaray, Marouane Fellaini ile 2021 Yılına Kadar Sözleşme İmzaladı İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Marouane Fellaini ile 2021 Yılına Kadar Sözleşme İmzaladı İddiası!

Fellaini 'yi istersem tek sebebi hava topu hakimiyetidir adamın

Sadece şu sezon kafa toplarını duran top gollerini çözebilmiş olsak şimdi şampiyonluğumuzu kutluyor olurduk ...

Merhaba sevgili Galatasaraylılar. Ben Marouane Fellaini. Konu ile alakalı açıklama yapmak üzere bu üyenin hesabından giriş yapıyorum. Manchester ile olan sözleşmem sezon sonu bitiyor. Uzun zamandan beri buradayım. Artık yeni bir heyecana yelken açmanın vaktinin geldiğini düşünüyorum. Her zaman başarıyı kovalaması, hırslı yapısı ve müthiş taraftarı ve ambiyansı sebebi ile Galatasaray'ı kendime çok yakın görüyorum. Galatasaray ile ön şartlarda anlaşmış durumdayız. Bir aksilik çıkmazsa sezon sonu Galatasaray'a imza atmayı ve taraftar ile buluşmayı dört gözle bekliyorum. Gelişmeleri Manchester merkez kilisesinin arka sokağındaki evimde heyecan içerisinde takip ediyorum. Görüşmek üzere.

Yıllık 3.5'a geliyorsa gelsin bonservis verilmeyecek zaten mantıklı bir hamle olur. İlerde Çin veya Araplara okutma şansı da var.

Bir ara bir uye vardi, ben foruma yeni basladigimda, transfer nobetlerinde sahte haber yazardi; "Menajer gorunumlu arkadas", "oyuncunun teyzesinin komsusu" gibi garip kurgu ogeleri girerdi olayin icine. Bir de rastgele fotograf atardi. Kimdir, hatirlayan bilen var mi?

Bir ara bir uye vardi, ben foruma yeni basladigimda, transfer nobetlerinde sahte haber yazardi; "Menajer gorunumlu arkadas", "oyuncunun teyzesinin komsusu" gibi garip kurgu ogeleri girerdi olayin icine. Bir de rastgele fotograf atardi. Kimdir, hatirlayan bilen var mi?
Var ama ismini hatirlamiyorum. Bi degisik bi arkadasti ama guzel seyler yaziyordu, gulumsetiyordu bizleri

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

2-3 yıldır diyorum Türkiye'de olsa kral olacak potansiyeli var da yaş da ilerliyor artık, daha kaç yıl yüksek verim alınır bilinmez. Bir de tabii adamın yıllığı çok yüksek diye duymuştum, kendi kendimize gelin güvey oluyoruz muhtemelen.

21 milyon pound o_O

the-exact-moment-people-realized-they-were-dating-an-idiot-20-photos-9.jpg

Donk'un kıvırcık hali değil mi bu
2 seviye daha üstünde. Yahu Adam Everton'da baya iyidi, ManUtd'da az cok fena oynamadi. Böyle oyuncular bu ligin icinden gecer. Hele fizik güclü olurlarsa daha rahatlar.

Fernando----Fellaini

OS'si baya güzel duruyor aslinda. Dinamik anlaminda birsey diyemem tabiki, ama top kapma, pas alisverisi, duran top su bu baya üst level olur

Üst Alt