Galatasaray mı? Sevgili mi? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray mı? Sevgili mi?

Cevap: Galatasaray mı? Sevgili mi?

Sevgilin varsa sevgilim dersin yoksa Galatasaray dersin bu kadar ama ben her halükarda Galatasaray derim

Not:İnş manita bunu okumaz

Sevgilin varsa sevgilim dersin yoksa Galatasaray dersin bu kadar ama ben her halükarda Galatasaray derim

Not:İnş manita bunu okumaz

ya okursa :D

5372268266_e7c5ede842.jpg

Çıktığım bi kızla Galatasaray kavgası yüzünden ayrıldık . Galatasaray'a daha bağlıymışım . Tabii sana mı olcaktım .

Çok sevdiğim bi kız vardı . Uğruna çoğu şeyi feda ettiğim . Seçimini yap ya Galatasaray ya ben demişti . Doğum gününde maç vardı . Galatasaray'ın maçına gitmiştim stada . Ayrılma sebebimiz olmuştu .

Ondan sonra kini çok seviyorum . Bitiyorum herşeyine onu Galatasaray'lı yapıcam ama :)

Bu arada 3 kızda fenerli -_-

pf

vitesi manuele atanlar işkembe-i kübrağa'dan konuşuyor tabi

evet beyler size ölümcül bi soru soruyorum

galatasaray-x takım şampiyonlar ligi çeyrek finali 2.maç

yer ali sami yen ttarena

saat 21.45

saat 19.00 da tam evden stada doğru yol alırken düt düt düt (mesaj sesi) geliyor

aşkım akşam bize gelsene evde kimse yok (daha önce hiç böyle bi fırsat elinize geçmemiş)

ne yaparsınız??

yer ali sami yen ttarena

saat 21.45

saat 19.00 da tam evden stada doğru yol alırken düt düt düt (mesaj sesi) geliyor

aşkım akşam bize gelsene evde kimse yok (daha önce hiç böyle bi fırsat elinize geçmemiş)

ne yaparsınız??

Evde kimse yok, daha önce böyle bir fırsat elimize geçmemiş demek. Nasıl bir fırsatsa bu. Kızı da alır maça gidersin olm, ne evi?

galatasaray-x takım şampiyonlar ligi çeyrek finali 2.maç yer ali sami yen ttarena

saat 21.45

ne yaparsınız??

Bende sana soruyorum neden çeyrek final?

yer ali sami yen ttarena

saat 21.45

ne yaparsınız??

ölümcül olamadı bak soru . kıza giderim zaten ev boşsa alt tarafı 90 dakika maçı izlerim sonra önümüzdeki dakikalara bakarım . zaten eger o kıza gidebiliyorsam o kızda maç izlemeyi anlayışla karşılar zaten ..

şimdi gidebilirsin .

Çıktığım bi kızla Galatasaray kavgası yüzünden ayrıldık . Galatasaray'a daha bağlıymışım . Tabii sana mı olcaktım .

Çok sevdiğim bi kız vardı . Uğruna çoğu şeyi feda ettiğim . Seçimini yap ya Galatasaray ya ben demişti . Doğum gününde maç vardı . Galatasaray'ın maçına gitmiştim stada . Ayrılma sebebimiz olmuştu .

Ondan sonra kini çok seviyorum . Bitiyorum herşeyine onu Galatasaray'lı yapıcam ama :)

Bu arada 3 kızda fenerli -_-

"Vay anasını sayın seyirciler.." :coffee:

ölümcül olamadı bak soru . kıza giderim zaten ev boşsa alt tarafı 90 dakika maçı izlerim sonra önümüzdeki dakikalara bakarım . zaten eger o kıza gidebiliyorsam o kızda maç izlemeyi anlayışla karşılar zaten ..

şimdi gidebilirsin .

tüm gece bizim demiyor olm saat 10 a kadar

sadece 3 saatin var yani

Galatasaray 13 senedir yanimdan ayrilmiyor.

Kizlar ise her 2-3 ay tantana cikarip kayip oluyorlar.

Üst Alt