Galatasaray, Mostafa Mohamed’in Transferinden Vazgeçti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Mostafa Mohamed’in Transferinden Vazgeçti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bize uyacak tarzda bir adam olduğunu düşünmüyordum
çokta üzülmedim savunma arkasına koşu atan oyuncu tarzı bize daha çok pivot özellikli
bir adam lazım sorloth vedat elmander tarzı bir adam olursa oyunumuz seviye atlar

Bu Araplar ne ara bu kadar akıllandı yav. Eskiden başına vurur ekmeğini alırdın hırtoların, şimdi geçtim Galatasaray'ı, Ligue 1'e bile oyuncu kaptırmıyorlar. İçinizde patlasın o halde Mostafa'nız.

Ben bize uyacak tarzda bir adam olduğunu düşünmüyordum
çokta üzülmedim savunma arkasına koşu atan oyuncu tarzı bize daha çok pivot özellikli
bir adam lazım sorloth vedat elmander tarzı bir adam olursa oyunumuz seviye atlar
Gordugum kadariyla oyle bir oyuncu degil, daha cok orta sahaya gelip top alan, ve tutmasini bilen bir santrafor ayrica cok teknik. Oyle sadece rakip arkasina kosu yapan bir tipte degil .

babel ve derviş oynasın forvette şu cagne'yi de zorunlu satın alma ile kiralasınlar west bromwich'e en kötü sezon sonu gitsin kazma.

irfan, dervişoğlu, mohammed, onyekuru bunların hangi birini 1 milyonla getirebilirsin ki zaten gerçekçi değildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt