Galatasaray, Mostafa Mohamed’in Transferinden Vazgeçti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Mostafa Mohamed’in Transferinden Vazgeçti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
babel ve derviş oynasın forvette şu cagne'yi de zorunlu satın alma ile kiralasınlar west bromwich'e en kötü sezon sonu gitsin kazma.

irfan, dervişoğlu, mohammed, onyekuru bunların hangi birini 1 milyonla getirebilirsin ki zaten gerçekçi değildi.
O 1 milyona zaten en fazla onyekuruyu kiralarsin. Irfanin falan gelmesi icin oyuncu satmamiz lazim. O yüzden onyekurudan baska transfer olacagini düsünmüyorum.

İrfan dışında bonservisi yüksek denebilecek birisiyle görüştüklerini sanmıyorum belki bir de onyekuru. Uygun fiyatlı genç olarakta Halil gelir.

İrfan + Onyekuru + Halil

İrfan + Halil

Onyekuru + Halil

Bu seçeneklerden birisi olacak gibi geliyor bana.

Yav yok mu Güney Amerikalısı? Brezilya, Arjantin veya Uruguaylı bir santrfor. Elin Almeriası 1,5 yıl önce Darwin Nunez’i Uruguayın Penarol kulübünden €7m’ye alıp 1 sezon sonra €24m’ye çakmış herif şimdi ise Aguero’nun muadili olarak düşünülüyor. Geçin bu piyasasız arapları.. sen parlatsan en fazla 10m bırakır

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Halili aldılar ya ne yapacaklar başkasını. Transfer sezonu bitince bizim yatan bazı oyuncular yine yatmaya başlar olan yine bize olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt