Tier 1 - Galatasaray, Nicolò Zaniolo ile İlgileniyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Galatasaray, Nicolò Zaniolo ile İlgileniyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İkisi de çok yetenekli, ikisini de izlemesi çok keyif veren futbolcular ama daha önce burada da söylediğim gibi Zaniolo'nun o buldozer gibi fiziğiyle dribbling yeteneğini birleştirmesi izlerken bana aşırı keyif veriyor. Bencillikleri var mı var, bazen tam bir 10 numara gibi ince işler yapıp, inanılmaz pas atarken bazen de inatla pas atmayıp, geçtiği adamı dönüp bir daha çalımlamaya çalışan birisi de olabiliyor. Dört dörtlük olsa burada ne işi var değil mi 😄
Bir de Zaniolo sanırım bonservisiyle verilmek isteniyor, Pulusic buraya 6 aylığına gelir sakatlığı iyileşmesi filan derken ligde hepi topu 10 12 maça çıkar geri döner

Linç etmeyin ama adamın iki sezondur öyle aman aman bir istatistiği yok yaf. Game changer diyen varda hani üstüne de mental problemler. En iyisi birkaç maçını izleyeyim buradaki yorumlar pek tutarlı gelmedi bana ancak bu kadar istiyorsak vardır bir sebebi sanırım. Bu arada, EPL’den isteyen takımlarda varmış ya da dedikodu diyelim.

Linç etmeyin ama adamın iki sezondur öyle aman aman bir istatistiği yok yaf. Game changer diyen varda hani üstüne de mental problemler. En iyisi birkaç maçını izleyeyim buradaki yorumlar pek tutarlı gelmedi bana ancak bu kadar istiyorsak vardır bir sebebi sanırım. Bu arada, EPL’den isteyen takımlarda varmış ya da dedikodu diyelim.

icardi'nin de bize gelmeden önceki 2 sezonda 11 golü var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt