Tier 1 - Galatasaray, Nicolò Zaniolo ile İlgileniyor - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Galatasaray, Nicolò Zaniolo ile İlgileniyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vücut yapmış bu italyan barış niye bu kadar abartıldı ki yav. Elimizdekilerin aynısı bu ihtiyacımız olan oyuncu daha çevik oyuncu yılan gibi kıvrılacak.
32 yaşındaki nwakaeme gibi herife ihtiyacımız var.
Kafadan bu çocuğun rehabilite süreci devam etmekte nereden bakarsan 1-2 sene daha kendini tekrar bulması için zamanı var.
Uzun vadede okeyim eski çevikliğine kavuşabilir ama şu 3 ayda hayal edilen katkılı alacağımızı pek sanmıyorum. Öyle abartmadan 5 milyona falan bırakıyorlarsa alalım.
Ha kontra futbolunda katkı da alırız elbette belki yeterli de olur bize ama 2019 yılını falan hayal edip abartmayalım sonra toplu küfür operasyonları oluyor.

Kötü degil adam gercekten ama sanki biraz overrated. Hic tanimiyordum kendisini youtube videolarinda sanki eskiden Hasan Sas gibi 2 Adam gectikten sonra topu cikarmayi sevmiyor gibi...
Di Maria, eger sakat degilse yada fitness sorunu yoksa, tartismasiz daha iyi transfer olur... Takim kimyasi icin Mertens ve Matanin yaninda 3. yasi ilerlemis oyun kurucu olarak nasil olur bilmem...

Kötü degil adam gercekten ama sanki biraz overrated. Hic tanimiyordum kendisini youtube videolarinda sanki eskiden Hasan Sas gibi 2 Adam gectikten sonra topu cikarmayi sevmiyor gibi...
Di Maria, eger sakat degilse yada fitness sorunu yoksa, tartismasiz daha iyi transfer olur... Takim kimyasi icin Mertens ve Matanin yaninda 3. yasi ilerlemis oyun kurucu olarak nasil olur bilmem...
Zaniola Word Class oyuncu kategoresine girecek adam. 23 yaşında öyle tahmin ettiğin gibi adam değil

Biraz değil baya gibi geliyor bana :)

Biraz değil baya gibi geliyor bana :)
Ortalıkta dolanan kılçık gibi vücutlu haline hayal kuruyorlar şu an o çeviklik yok ama acayip vücut yapmış sert oyuncu olmuş. Çalım konusunda yetenek kaybedilmiyor ama eski çeviklik olmayınca world class kategorisinden düşüyorsun.
Bu vücutla oynamasını öğrenir eski benliği gibi çalım atayım peşinde koşmaz daha çok mantıkla oynamaya başlarsa 26-27 yaşlarında tekrar avrupanın üst klasman takımlarında yer edinebilir.

Şuanki çalım yapayım hali devam ederse 2 seneye sonsuza kadar tsl futbolcusu olacak zaten.

Böyle fiziksel anomalisi olan wonderkid dönemi günümüz futbolu. Zaniolo da üstün fizik kalitesiyle, hızıyla hatta dribling becerisiyle durdurulması çok güç bir oyuncu

Hocam 10 numara oynuyor kanat forvet oynuyor sence takımın kanat forvet ve 10 numara sorunu yok mu ?

10 numara sıkıntısı yok bence mertens'in olmadığı senaryoda oliveira hatta yusuf bile orayı idare edebilir, spesifik olarak kanat forvet faydalı olur ama genel kanat rotasyonumuzdan memnunum bir de mertens oli beraber oynayınca savunma yükü toreira'ya çok biniyor zaniolo gibi bi adam da eklenirse iyice yumuşarız bence

ayrıca kanat forvet gibi oynamasa da ciddi skor katkısı aldığımız kerem var kanatta bu sebeplerden ötürü zaniolo çok uygun koşullarda gelmediği sürece çok istemem ama icardi'nin de başarılı olamayacağını düşünüyordum mesela çok bir şey ifade etmiyor benim ne istediğim yani :asd:

Hani böyle okulda çok güzel bir kız vardır ve fazla güzel olduğu için "bu kız beni aşar" diyip konuşmaya yeltenmezsin bile.

Bu da öyle bişe benim gözümde. Bizi biraz aşar gibime geliyor. Hani "bu topçu bize bakmaz" da demiyorum. Belki bakar. Ama bizi aşar yani.

Transfer piyasasında daha ziyade şu şekil takılalım derim;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt