Galatasaray Nuri Şahin'i kiralıyor! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Nuri Şahin'i kiralıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray Nuri Şahin'i kiralıyor!

yarım sezonluk kiralığa ben biraz karşıyım bu yürek ardanın gidişine zor dayandı böyle bir ayrılağa dayanacak gücüm kalmaz:(

Bu neye benzer biliyor musunuz? Hani okula bi kız gelir çok güzeldir, aşık olursunuz o da sizi sever sevgili olursunuz ama sonra babasının tayini çıkar bir daha göremezsiniz yaa. İşte öyle birşey!

yarım sezonluk kiralığa ben biraz karşıyım bu yürek ardanın gidişine zor dayandı böyle bir ayrılağa dayanacak gücüm kalmaz:(

En azından kiralık olduğunu bilip umut bağlamayız Arda'da olduğu gibi. Gittiğinde "adam sanki 10 yıllık sözleşmesi varmış gibi oynadı, hiç kiralıkmış rahat oynamadı" deriz. :) Arda gibi "yarı yolda bıraktı" demeyiz :)

Daha 25-30 dakika oynayan bir oyuncuyu kiralama yoluna gitmez Mourinho.. Beklicektir Nuri'yi de takıma çok iyi monte edecektir.. Sakatlıgında sık sık dile getiriyordu Nuri bizim için öenmli oyuncu diye.. Kesinlikle kullanacaktır ve bence uzun seneler Real Madrid formasını terletecektir..

Daha 25-30 dakika oynayan bir oyuncuyu kiralama yoluna gitmez Mourinho.. Beklicektir Nuri'yi de takıma çok iyi monte edecektir.. Sakatlıgında sık sık dile getiriyordu Nuri bizim için öenmli oyuncu diye.. Kesinlikle kullanacaktır ve bence uzun seneler Real Madrid formasını terletecektir..

İşte tam bu yüzdendir belki. Takımın hedefleri büyük, her maç 20-25 dakika oynatarak Nuri'nin form tutmasını bekleyemediğinden olabilir.

Sadece bir ihtimal. Gelmesini istediğim için. :)

Fiyasko mu, iyide Nuri yeni sakatlıktan çıktı oynamaması gayet normal, hemen fiyasko olarka yazmışlar.

Hic inandirici degil,Nuri sakatliktan yeni ciktigi icin forma sansi bulamadi,inanmayin arkadaslar böyle haberlere.

Hamit gelebilir ancak.

eger avrupa sampiyonasına katılrısak. nuride form tutmak icin oynayabilecegi bir yere gelmek isteyebilir. kiralık olması hicde zor degil. madridde 30 tane topcu var.

Nuri Şahin az önce twitter üzerinden "Bugün bir gazetede çıkan habere sadece gülüyorum"dedi

Nurinin twitterda yazdigi mesaj her seyi ozetliyor..

" Bugün bir gazetede cikan habere sadece gülüyorum ; ))))) "

Kilit!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt