Galatasaray Nuri Şahin'i kiralıyor! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Nuri Şahin'i kiralıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray Nuri Şahin'i kiralıyor!

51c565e42dbde9deac905a2b2aaf7015.jpg

adamın gönlü bizde beyler.ben anlarım.

kamaraman da hikmet karaman'a nekadar benziyor...:asd:

nuri şahin bizim ülkede cok üst düzey bi futbolcu gibi görülmüyor ama dünyada en yetenekli futbolcular arasında real satcam desin arsen wenger kapılarında yatar alır.türk olmasa nuri bu haberi bile yapmaz fotomac çok salllamış oluruz diye

Yaw bu fotomaç ne sallama bie gazete, artik bunlarda çikicak transfer haberlerinden korkuyorum, ne sallasalar tersi oluyor..

"Nuri sakatlık sürecini atlattı ve şu anda oynayabilecek durumda. Kendisine Osasuna karşısında maç kadrosuna yer vereceğim. O da tıpkı Alonso gibi Real Madrid'in vazgeçilmez isimlerinden birisi olabilir"

Dağılalım beyler:(

Dağılalım beyler:(

Önemli bir sakatlıktan kurtuldu ve form tutması için zaman alabilir. Real Madrid her turnuvada kupaya oynuyor, ve Nuri form tutana kadar onu oynatacağı maçlarda olası puan kayıplarını düşündüğünden, Nuri'yi bize kiralayıp, maç eksiğini bizde kapatıp, Real Madrid'e hazır bir halde döndürmek amacında olabilir. :)

yarım sezonluk kiralığa ben biraz karşıyım bu yürek ardanın gidişine zor dayandı böyle bir ayrılağa dayanacak gücüm kalmaz:(

nuri-hamit ve bir forvet alıncakkk bence.

1-avrupa şampiyonasında hazır gitmek isteyen oyuncular. nuri-hamit ne kadar oynacakki reallde. 3 veya 5 maç maksimum.

2-fatih terim gibi bir isme hayır demezler

3-galatasaray gibi ideali olan bir takıma gelmek onları düşürmez-şahlandırır. morunhıo-fatih hocanın felsefleri aynı ver gazıı :)

4-yönetimde farkında takımın ofansif olarak yetersiz olduğunu.

5-

hamit sezon basi bize gelecekti real araya girmeseydi.bunu sezon öncesi yazmistim.insallah bu sefer olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt