Galatasaray-Olympiakos Maçında Görülen Eksiklikler/Göze Batanlar


1-kesinlikle direkt ilk 11 oynayacak üst düzey yerli bir sol bek transferi yapılmalı. çağlar ile de yedeklenmeli.

önerim : h.ali kaldırım veya özgür çek alınabilir.2-kesinlikle direkt ilk 11 oynayacak üst düzey yabancı bir sol açık transferi yapılmalı.

+ yerli bir sol açık transferi yapılmalı (örn: mevran çelik) ve bu şekilde yedeklenmeli.3-kesinlikle bir yerli stoper alınmalı. benim önerim ; kemal tokak transfer edilmeli.

+semih kaya stoper mevkiine yavas yavas monte edilmeli.4-yabancılardan stancu ve pino gönderilmeli. açılacak iki kontenjan ; önce 2. maddede bahsettiğim bir yabancı sol açık ve forvetlerin etkinliğini arttıracak , onları besleyecek yabancı bir atak oyuncusu transfer edilmeli.ve gelelim benim için en önemli maddeye ;5-h.balta , servet , ayhan ve aydın herhangi bir maçta bile kesinlikle 1 dk bile forma giymemeli.bence bu 5. madde şöyle gercekleşebilir ;ayhan zaten veteran ve takımda son senesi. gönderilmez , peki dursun itirazım yok ama , o gireceğine , e. çolak girsin , ceyhun girsin yekta girsin oyuna.h.baltayı bu gün satış listesine koy , bir anadolu takımı alır.aydın da aynı şekilde .servet panpa da , alınacak bir yerli stoper (kemal) + ujfa + semih + zan'ın ardında 5. tercih olarak kulübede beklesin . beğenmiyorsa da gitsin .--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ÖZET:son 4 senedir ilk 2 ye giremiyoruz , bu iş h.balta , servet , ayhan , aydın , stancu ve pino ile olmaz .bu 6 isim pasifize edilmeli ve ,1 yerli sol bek1 yabancı + 1 yerli sol açık1 yerli stoper + semih kayave 1 yabancı atak oyuncusu alınmalı .toplam 2 yabancı ve 3 yerli daha yani.--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kale süper , orta saha süper , sağ kanat süper , forvet hattı çok iyi ..bu kadar sağlam bir yapı oluşturulmuşken bu son rötuş da yapılmalı .siz de görüşlerinizi yazarsanız sevinirim ...
 
Cevap: Galatasaray-Olympiacos Maçında Görülen Eksiklikler/Göze Batanlargökhan-servet-balta bu takımın defansında olduğu sürece hiçbir şey olmaz bizden.
 
Cevap: Galatasaray-Olympiacos Maçında Görülen Eksiklikler/Göze BatanlarKatılıyorum :animation: :tiphat: :005:
 
Cevap: Galatasaray-Olympiacos Maçında Görülen Eksiklikler/Göze BatanlarTakıma acil olarak suratli atack oyuncusu alınması lazim.2 tane
 
Cevap: Galatasaray-Olympiacos Maçında Görülen Eksiklikler/Göze BatanlarLucho Gonzales Galatasarayda Hayırlı olsun..Kaynak Gs Tv Kurucusu...
 
Cevap: Galatasaray-Olympiacos Maçında Görülen Eksiklikler/Göze Batanlarayrıca kazım kesinlikle 2. forvet şeklinde oynamalı , sağ açık da etkinliği çok düşüyor. keita 1. olmazsa eboue 2. sağ açık olmalı.
 
Cevap: Galatasaray-Olympiacos Maçında Görülen Eksiklikler/Göze BatanlarBaroş tek forvet oynayamıyor..Satılabiliyorsa kesinlikle elden çıkarılıp daha komple bir forvet alınmalı.Bu arada pavlucenkonun baroştan farkı yok falan deniliyor..Gerçekten çok enterasan..Pavlucenko gelsin görürsünüz fark varmı yokmu...Şu an kadro çok karıştı.Şu şu mevkilere oyuncu lazım yerine mümkünse bundan sonra alınacak adamlar bir hızlı olsun,atletik olsun..İnanılmaz ağır bir takımımız var..Bu çok önemli bir sorun..Bunu nasıl çözeriz hiç bilmiyorum..
 
Cevap: Galatasaray-Olympiacos Maçında Görülen Eksiklikler/Göze Batanlar1-Sahada kaptanımız yoktu bunun eksikliğini çektik.

2-Defansımız saatte 4 km hız ile koşuyor ve bunun ceremesini 20. saniyede çektik.

3-Takım olarak sol bölgemiz vasatın altında.

4-Bugünkü 11 gösterdi ki pres yediğimiz zaman pas yapamıyoruz pas yapamadığımız gibi topu geriden alıp çalım atarak çıkarabilecek bir futbolcumuz yoktur.

5-Şuana kadar yapılan transferler hala yetersizdir.

6-Takımda daha sezon başlamadan görülen bir iç saha dış saha sıkıntısı var bir an önce bu giderilmeli.

7-Hep olumsuz yönleri saydık ama Muslera çok güven verdi kötü oynadığımız maçta bu kadar güven vermesi çok önemliydi maçı bırakmadı.Melo bu gecenin en iyisiydi futboluna şapka çıkartırım.Orta sahamız Selçuk'un yanına bir kişi ve sol açık transferleri ile çok iyi hale gelecek.Stancu'nun gidişi ile forvet transferi kesinleşti bu da sevindirici bir haber.Baros'u severim ama güvenemem darbeye bağlı sakatlık yaşadı aynı yere darbe alarak sakatlanmayacağının garantisi yok.

8-Defansımıza acil takviye gerektiğini düşünüyorum.
 
Cevap: Galatasaray-Olympiacos Maçında Görülen Eksiklikler/Göze BatanlarSıkıntı büyük, bu defans hatta ile olmayacak gibi. Yalnız yabancı haklarımızı hep ön taraflarda kullandık/kullanıyoruz. Ayrıca bu takıma bir lider oyuncu lazım. O lazım, bu lazım, şu lazım işte.. :ays:
 
Cevap: Galatasaray-Olympiacos Maçında Görülen Eksiklikler/Göze Batanlarbu takıma yabancı stoper lazım hayla 5. yabancı forvet almayı düşünüyoruz. gönderin stancu ile pinoyu alın stoper işteservet gökhan baltayla olacak iş değil
 
Cevap: Galatasaray-Olympiacos Maçında Görülen Eksiklikler/Göze Batanlarust duzey ve 25 YAS ALTI sol kanat MUTLAKA ANLINMASI LAZIM

SOL BEK'e TURK BIRI LAZIM.

ceyhun eboue keita da geldigine gore bu 2 oyuncuyla transferi tamamlariz.
 
Cevap: Galatasaray-Olympiacos Maçında Görülen Eksiklikler/Göze BatanlarSTOPER VE SOL BEKBeyler ciddiyim iyi demiyorum standart adamlarımız olsa balta ve servet yerine 90 puan ile şampiyon oluruz. bu takımon kalitesini hakediyormu bu adamlar?
 
Cevap: Galatasaray-Olympiacos Maçında Görülen Eksiklikler/Göze BatanlarAçıkçası defans hattımız birinci sınıf edasında rakibi önde karşılıyor bu bana göre büyük bir hatadır.Çok hızlı bir stoper olmadığı sürece defansı önde kurmak büyük bir kumardır.Servet ve Gökhan haddinden fazla açıldığı sürece yediğimiz gollerden düzinelercesine davet çıkarırız..
 
Cevap: Galatasaray-Olympiacos Maçında Görülen Eksiklikler/Göze Batanlarh.balta , servet , ayhan , aydın , stancu ve pino ile olmaz .bu 6 isim pasifize edilmeli ve ,1 yerli sol bek1 yabancı + 1 yerli sol açık1 yerli stoper + semih kayave 1 yabancı atak oyuncusu alınmalı .toplam 2 yabancı ve 3 yerli daha.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt