GSC Haber - Galatasaray Riva Projesini, Fema ve KLV İnşaat İş Ortaklığı Kazandı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray Riva Projesini, Fema ve KLV İnşaat İş Ortaklığı Kazandı!

Ben simdi yönetimin yerinde olsam bu garanti paraya teminat gösterip, bankada cok daha düsük faiz ile bir kredi cekip cok yüzek faizli olan eski banka borclari kapatirdim. Bu bile elimizi cok rahatlatir.

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Ayrıca bu daha min. rakam. Daha önümüzde 3-4 yıl var bu seviye biraz daha yukarılara çıkacak. Zaten bu paranın bir kısmını kırdırdı bizim deha başkan. 3 ay daha sabredemedi :) Zaten burdan kalan 400 gibi bir rakam olacak kırılan parayı da çıkınca.

Bizim riva+floryayı 2milyar Tl civarına okutmamız lazımdı.

Sosyal medyada herkesin tatmin olmasının sebebi dursunun beceriksizliği. Adam öyle bir sistem kurdu ki herkes şükrediyor şuan.

Ünal Aysal zamanında bu işlemler olsaydı kulübün kasasında nakit para bile kalırdı.

Ayrıca bu daha min. rakam. Daha önümüzde 3-4 yıl var bu seviye biraz daha yukarılara çıkacak. Zaten bu paranın bir kısmını kırdırdı bizim deha başkan. 3 ay daha sabredemedi :) Zaten burdan kalan 400 gibi bir rakam olacak kırılan parayı da çıkınca.

Bizim riva+floryayı 2milyar Tl civarına okutmamız lazımdı.

Sosyal medyada herkesin tatmin olmasının sebebi dursunun beceriksizliği. Adam öyle bir sistem kurdu ki herkes şükrediyor şuan.

Ünal Aysal zamanında bu işlemler olsaydı kulübün kasasında nakit para bile kalırdı.

3 ay değil olay 3 yıl.500 milyon doları kırdırdı ki yaptığı ender doğru işlerden biri.

Nihai Riva ihalesinde en yüksek teklif 3.100.000.000 ₺ ile Fema İnşaat'tan geldi. Şirket payı %38 (1.178.000.000 ₺) olacak.

Şirket payı olan 1.178.000.000 ₺'nin %80'i olan 942.400.000 ₺ Galatasaray'ın kasasına girecek. %20'si ise Emlak Konut'un olacak.

Galatasaray'ın payına düşen 942M TL'den, daha önce kırdırıp peşinen bankadan aldığı miktar ve vergiler düşecek. Kalan miktar kasaya girecek

Vergiler dahil bize 750 milyon gibi bi pay kalıyor.bundan daha önce verilen 380 milyon tlyi de düşüyoruz benim anladığım
Bizim için önemli olan borçları minimum düzeye çekmek ve kalırsa şayet parayı düzgün kullanıp yatırım yapmak.artık başka rivamız yok dikkatli adım atmalıyız

Üst Alt