GSC Haber - Galatasaray Riva Projesini, Fema ve KLV İnşaat İş Ortaklığı Kazandı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray Riva Projesini, Fema ve KLV İnşaat İş Ortaklığı Kazandı!

Sen bir bankaya borç yap ve bu borcu 3,4 sene ödeme. Borç biriksin faiziyle dursun. Sonra git bankaya de ki benim elimde şu kadar para var bunu al borcumu sil. Bankalar kabul ediyor zaten. O yüzden bunların faiz filan diye öttüğüne bakmayın. Sadece dolardan %16-%20 arası arttı bizim borcumuz. Bunlar gerçekten çapsız. Şu imkanlar Ünal Aysal gibi vizyonlu bir adamın elinde olsaydı net kulüpte para bile kalacaktı. Brumaya filan eyvallahımız olmazdı.

Aysal konusuna tamamen katılıyorum ancak bunlar büyük rakamlar 800 milyon 3 yıl sonra olur 1100 500 versen 600 kalır.Bu şekilde 800-340 460 milyon kalır bilmem anlatabildim mi?

Hala hayal pompalıyorlar. Ulan beklentin olan rakam kaçtı çıkıp söyledin mi ? Dün 1 milyar TL'lik teklife çok iyi diyordun başlangıç için bugünkü beklentin neydi?

Çıkarsın dersinki ihale şu rakamlara gider benim de beklentim bu, rakam vermeden gelip de beklediğim rakamın üstünde geldi dersen sana anca gerizekalılar inanır.

Yediğin tüm kul haklarının bedelini elbet ödeyeceksin, umarım tekme tokat dövüle dövüle gideceksin bu kulüpten senin gibi Galatasaraylılar olmaz olsun.

Dursun Özbek: "Kendileriyle tanıştım. İki firma da Galatasaraylı. Galatasaraylıların bu işe girmesi sembolik de olsa değer ifade ediyor."

Aysal konusuna tamamen katılıyorum ancak bunlar büyük rakamlar 800 milyon 3 yıl sonra olur 1100 500 versen 600 kalır.Bu şekilde 800-340 460 milyon kalır bilmem anlatabildim mi?

3 yıl sonrasını nasıl tahmin edebiliyosunuz. 3 yıl sonra atıyorum dolar 2 seviyesine geriledi. Ne olacak o zaman ?

Dursunu savunmayın şurda. Bu para filan kırdırma işleri hakikaten bunun çapında bir adamın yapacağı iş değil. 150 milyon tl zarara kırdırmak nasıl bir mantık ?

Ki net olarak söylüyorum biri yazmıştı sabah inşallah borçlu çıkmayız sonunda diye. Galatasaray 10 sene sonrada borçlu olacak hiç birşey değişmeyecek.

Devlet'in bu arsada senelerdir gözü var zaten. Bunun gibi bir ezikle de çöküyorlar işte. Şu arsalar aziz yıldırımın elinde olsaydı net gelirleri 2 Milyar Tl olurdu.

Birşey de begenelim ya. Vergiden muafsak neyi kötü bu paranın? Dursun Özbek capsizdir istifa etmelidir ancak finanstan anlayanlar iyi diyorsa siz neye göre kötü diyorsunuz?

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Birkac sene sonra riva ve florya elden gitmis olacak lakin borc sabit kalacak. Olacak budur. Dursun florya riva'dan gelecek uc bes kurusu da car cur edecektir birilerini zengin edecektir. Herkes kazaniyor gs kaybediyor.

3 yıl sonrasını nasıl tahmin edebiliyosunuz. 3 yıl sonra atıyorum dolar 2 seviyesine geriledi. Ne olacak o zaman ?

Dursunu savunmayın şurda. Bu para filan kırdırma işleri hakikaten bunun çapında bir adamın yapacağı iş değil. 150 milyon tl zarara kırdırmak nasıl bir mantık ?

Ki net olarak söylüyorum biri yazmıştı sabah inşallah borçlu çıkmayız sonunda diye. Galatasaray 10 sene sonrada borçlu olacak hiç birşey değişmeyecek.

Devlet'in bu arsada senelerdir gözü var zaten. Bunun gibi bir ezikle de çöküyorlar işte. Şu arsalar aziz yıldırımın elinde olsaydı net gelirleri 2 Milyar Tl olurdu.

Banka borçlarının bir kısmı tl ye çevrilmişti.Dolar düşebilir o zaman 100 değil 80 öderiz senelik.

Dursunu savunmuyorum kendisinden nefret ederim ama her yaptığı inanılmaz hatalı diye bir olay yok,bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösterir.
Şimdiden battık bittik demek komik ama belki emlak iyi gider belki kötü gider 2-3 sene sonra belli olur durum.

Son düzenleme:
942,4 milyon tl mi geçicek şimdi elimize ?

Eğer Dursun'un dedigi gibi dernek oldugumuzdan vergiden muafsak,
942 - önceden kırdırdıgımız 508 milyon TL'nin 388'i olan riva payını cık;
942- 388 = 554 milyon TL

Tabi KDV ayrı gelir vergisi ayrı diyen de var paradan vergi düsülür mü düsülecekse ne kadar düsülür onu uzmanlarına sormak lazım.

70'li yıllarda alınan ve çok değerli olduğu için 40 sene boyunca en başarılı yöneticilere bile kullandırılmayan Riva Arazisi, ederinin çok daha düşüğüne tarihin gelmiş geçmiş açık ara en başarısız yönetimine göz göre göre teslim edildi. Ciddi anlamda bir akıl tutulması ve boşvermişlik yaşıyor bu camia. Daha ne kadar bu gidişe göz yummaya devam edilecek, daha ne kadar dibe gitmesine sessiz kalınacak meçhul.

Nasıl ki beyin ölümü gerçekleşmiş bir hastayı doktor kendi haline bırakır ve hasta bakıcılar harici kimse ilgilenmez yavaş yavaş ölmesi beklenir ya Galatasaray da beyin ölümü gerçekleşmiş ve acemi hasta bakıcı Dursun'un kontrolünde ölüme terk edilmiş gibi gözüküyor..

FEMA İnşaat hakkında hiç güzel şeyler okumuyorum. Sahibi Ferit Rızvanoğlu hakkında bir sürü dava açılmış. Yolsuzluklar da cabası.

Vergiden nasil muaf oluyoruz yahu şirket degil miyiz biz. Para galatasaray dernegine girmeyecek ya galatasaray a.ş. ye girecek borçlar da a.ş.'nin. Dursun hayal satiyor

Eğer Dursun'un dedigi gibi dernek oldugumuzdan vergiden muafsak,
942 - önceden kırdırdıgımız 508 milyon TL'nin 388'i olan riva payını cık;
942- 388 = 554 milyon TL

Tabi KDV ayrı gelir vergisi ayrı diyen de var paradan vergi düsülür mü düsülecekse ne kadar düsülür onu uzmanlarına sormak lazım.

Bu para elimize kaç senede geçicek yine bildiğim kadarıyla epey bi borcu kalıcak kulübün ?

Üst Alt