Galatasaray Samatta'yı İstiyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Samatta'yı İstiyor!

Arda sen Belçika ligini takip ediyordun de mi? Var mı bunu alma ihtimalimiz.

Luyindama formulu ile olur mu bilemem ama 8-9 milyon’lara cikabilirsek ve oyuncu da ikna edilirse birseyler olabilir

Kolay bir transfer degil bu kesin,yani transfer gerceklesmezse yönetime kizmam kolay bir hedef degil ama dogru bir hedef umarim gerceklesir bu transfer

Ingiltere’den teklifler vardi ama resmiyete dökülmedi oyle havada kaldi yani,bizim simdi genk’e gitmemiz transfer görüsmesi icin olumlu bir gelisme,bu transferde bi mesafe kat etmis olabiliriz

Ayrica dün nöbette yazmistim,belcika da kulupler basindan habersiz is yapmaz hemen basina düstü haber yani haberin icerigine güvenebilirsiniz

Samatta son 2 lig sezonu : 48 maç 24 gol ( Belçika ligi) yaş 27

Mbaye Cagne son 1.5 sezon : 46 maç 42 gol (Türkiye ligi) yaş 28

Yine çabuk gaza geliyorsunuz bu adama 10 milyon falan vermek delilik olur

jqn8L9.jpg

astronomik bedelle gitmez
ben daha genç biri sanıyordum patlama yapar satarız dediğinden herkes, 27 yaşına girecek.
ideal bir transfer olur gibi oyuncuyu sadece beşiktaş maçında izledim. çatne ile kıyas absürd.

edeceği 15 olur PL'den teklif gelirse(work permit olayı sıkıntı yoksa tabi)

Musap bu tarz adamları alırken fiyatına bakmak zorundayız..6-7 gibi bir rakama ben de hayır demem ama 2 orta sahamız eksikken böyle bir adama 10 milyon verilmez.. Aboubakar gibi kendini bir nebze ispatlamış adam alsak yine ok diyeceğim .. Premier lig takımı isterse 15 versin onların tuzu kuru ..

Bu arada oyuncunun 1 maçını bile izlemedim sadece yaşı genel istatistikleri ve bizim mali durumumuzu göz önüne alarak yorum yaptım

Musap bu tarz adamları alırken fiyatına bakmak zorundayız..6-7 gibi bir rakama ben de hayır demem ama 2 orta sahamız eksikken böyle bir adama 10 milyon verilmez.. Aboubakar gibi kendini bir nebze ispatlamış adam alsak yine ok diyeceğim .. Premier lig takımı isterse 15 versin onların tuzu kuru ..

Bu arada oyuncunun 1 maçını bile izlemedim sadece yaşı genel istatistikleri ve bizim mali durumumuzu göz önüne alarak yorum yaptım
Tabi ilk hededimiz bir dos + banega olmali o ayri konu

Üst Alt