Galatasaray Samatta'yı İstiyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Samatta'yı İstiyor!

abicim adamı hiç izlemeyenler gelip buraya yorum atmasın çöp ya da diagne daha iyi diye.

birbirinden çok farklı adamlar.

birkaç maçını bulup izleyin, sonra gelip yorum yapar veya karşılaştırma yaparsınız.

Aziz Üstel'in Van Nistelrooy haberi gibi, "ha geldi ha geliyor" ile geçen bir transfer dönemi. Artık çıkan hiç bir isme inanasım gelmiyor açıkçası :D

Samatta son 2 lig sezonu : 48 maç 24 gol ( Belçika ligi) yaş 27

Mbaye Cagne son 1.5 sezon : 46 maç 42 gol (Türkiye ligi) yaş 28

Yine çabuk gaza geliyorsunuz bu adama 10 milyon falan vermek delilik olur

Max 8-9 milyon verilir...

2018/19
Belcika ligi 23 gol, 5 asist
Europa League 9 gol, 1 asist

Türk yetenek fakiri ligi'nde Diagne'den daha fazla iş yapar.

Samatta'da aradığımız özellikler mevcut. Hızlı, topla ilişkisi iyi, durağan değil gezen bir forvet. Bol bol savunma arkasına koşularla kaçabilir ve pozisyonu bitirebilir. Bizim oyun stilimize daha uygun bir oyuncu.

Bu oyuncuda o kadar ne gördünüz bilmiyorum, cogu yorumlar (genelde oldugu gibi) yere göge sigdiramamis.

Kendisini hic izlemedim, sadece youtube videolarindan ama pek bir özel yetenegini de görmedim 10-15m bayilacak kadar.

Bu oyuncuda o kadar ne gördünüz bilmiyorum, cogu yorumlar (genelde oldugu gibi) yere göge sigdiramamis.

Kendisini hic izlemedim, sadece youtube videolarindan ama pek bir özel yetenegini de görmedim 10-15m bayilacak kadar.
Adamın yaklaşık 40-50 maçını canlı izledim.

YouTube videolarını hiç izlemedim bende şahsen ama orada nasıl bilmiyorum artık da.....15-20 az bile deniliyor

abicim adamı hiç izlemeyenler gelip buraya yorum atmasın çöp ya da diagne daha iyi diye.

birbirinden çok farklı adamlar.

birkaç maçını bulup izleyin, sonra gelip yorum yapar veya karşılaştırma yaparsınız.
samatta aboubakar tarzi bir forvettir
diagne ise daha cok andy carroll tarzi bir forvettir

mevkileri disinda bu adamlarin birbiriyle alakasi yok

Yav iste Mane veya Suarez gelmez belki diye üçüncü tercihimiz olsun o kadar. İyi adam iyi besiktasi iyi donemlerinde surundurdu burada

Üst Alt