Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'ne Katılırsa 4. Torbada Olacak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'ne Katılırsa 4. Torbada Olacak

Ön eleme oynayacak Türkiye 2cisi.
Üç tane ön eleme oynamalı hatta. Tek fark son eleme basamakta büyük güçlü takımlar gelmeyecek artık işte.
evet aynen öyle fatih üstat zaten uefa resmi sitesinden kopyaladım orada detaylı izah ediliyor tüm ihtimaller detaylandırılmış zaten şubatta belli oldu bu durumda yeri geldi yazdım yani...o kadar...sorun yok...gayet iyi bizim için...

Bende sırf ondan fb 2.olsun istiyorum başakşehirin geçme ihtimali daha yüksek, bjk zaten 4.oldu.
inşallah zira aziz başkan euroleaguei alıp türkiye kupası ve şampiyonlar ligi girişiyle sokup sokup çıkarır ali koça iyi olur yani...bu sene voleybolda hem erkekler hem de kadınlarda çok kötüydüler...diğer branşları da berbattı...kadın basketbolu da bir tek yelkende iyiler o da doğuş holding oraya da servet akıttı...

Ön eleme oynayacak Türkiye 2cisi.
Üç tane ön eleme oynamalı hatta. Tek fark son eleme basamakta büyük güçlü takımlar gelmeyecek artık işte.
evet aynen öyle fatih üstat zaten uefa resmi sitesinden kopyaladım orada detaylı izah ediliyor tüm ihtimaller detaylandırılmış zaten şubatta belli oldu bu durumda yeri geldi yazdım yani...o kadar...sorun yok...gayet iyi bizim için...
Biz zaten genellikle hep geçtik steau bukereş eşleşmesi hariç yanılmıyorsam.

Ama özelikle fenerin tuhaf bir cenabetliğimi söylesek var.

Adamlar okadar play off oynadı hepsinde tokadı yiğip evlerine döndü :) Arsenal hariç öyle büyük rakip de çıkmadı karşılarına ayrıca.

Gökhan'a çok da haksızlık etmeyelim. Yedek kaldığında sıkıntı çıkartmayan, kendisini hazır tutan, görev verildiğinde de elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan bir topçu idi.

Hocamin da begendigi bir profesyonellik anlayisi ve kendini teknik manada gelistirme cabasi var. Hocam direkt ekibine katti kendisini. Ayrica buyuk ustanin su resmi bile efsanelik mertebesine ulasmasina yeter:

372883_o7a4b.jpg

Biz zaten genellikle hep geçtik steau bukereş eşleşmesi hariç yanılmıyorsam.

Ama özelikle fenerin tuhaf bir cenabetliğimi söylesek var.

Adamlar okadar play off oynadı hepsinde tokadı yiğip evlerine döndü :) Arsenal hariç öyle büyük rakip de çıkmadı karşılarına ayrıca.
Evet üstat var bir cenabetlik ki zaten bizden başka ön eleme geçen olmadı hiç; ne trabzon, ne beşiktaş sadece fener bir ekz glasgow rangersı geçti serhat öküzü atmıştı caniggia oynuyordu o zaman raangersta...bursa direkt katıldı ibb de geçemiyor zaten pardon emrenin frikiki direkten dönmüştü... :)

Gökhan'a çok da haksızlık etmeyelim. Yedek kaldığında sıkıntı çıkartmayan, kendisini hazır tutan, görev verildiğinde de elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan bir topçu idi.
Üstat onun fiziğinde adam hep mi sakatlanır ya...Adam hep sakattı...Sürekli sakatlanıyordu kimse engel olamıyordu...Hayır maç oynamasa bile sakatlanıyordu kabus dolu günlerdi anasını satayım...

Hocamin da begendigi bir profesyonellik anlayisi ve kendini teknik manada gelistirme cabasi var. Hocam direkt ekibine katti kendisini. Ayrica buyuk ustanin su resmi bile efsanelik mertebesine ulasmasina yeter:

372883_o7a4b.jpg

Evet iyi bir profesyonel. Çok üst düzey bir stoper değildi belki, kolay sakatlanma gibi bir defosu da vardı ama sonuçta yedek kulübesinde Tomas Ujfalusi, Rigobert Song bekletme lüksümüz yoktu.

Zaten bu gökhanın hayatında bizim için yaptığı en güzel şey bu konuşmaydı...

Gökhanın florya da melo ile kavgası vardı. Orada kunlandığı sözleri hiç hoşnut bulamamıştım açıkçası.
Yabancılara genelleme yaparak resmen ayrımcılık dolu sözler etmişti orada.
Yok bunlara burada misafir ediyoruz hadlerini bilsinler gibi bir şeydi.

Bu görüşü savunan taraftar olabilir ama ben faşist bir yaklaşım olarak görüyorum bunu.

Onlar istisna bu sene ibb gelecek ya geçebilirler kim sorun çıkarır ki? celtic dışında ben ciddi bir rakip görmüyorum ancak onlar eler...

fb için rakip farketmez sn Güzel. Onlar her şartta her durumda ön elemelerde elenmeyi başarabilirler. O açıdan fb nin 2.olup biz tek başımıza cl de yer almamız parasal açıdan harika bir netice olur.

Gökhanın florya da melo ile kavgası vardı. Orada kunlandığı sözleri hiç hoşnut bulamamıştım açıkçası.

Bu görüşü savunan taraftar olabilir ama ben faşist bir yaklaşım olarak görüyorum bunu.
Evet hala söylüyor gelecekse hagi gibi taffarel gibi olan gelsin diyor...Sanki kendisi baba gündüz anasını satayım...Biz de istiyoruz bülent korkmaz ama sen geliyorsun mütemadiyen onu ne yapacağız gökhan efendi???

Üstat onun fiziğinde adam hep mi sakatlanır ya...Adam hep sakattı...Sürekli sakatlanıyordu kimse engel olamıyordu...Hayır maç oynamasa bile sakatlanıyordu kabus dolu günlerdi anasını satayım...

Evet defoları vardı doğru ama bir üstteki mesajımda da yazdım, sonuçta yedek kulübesinde beklettiğimiz stoper Ujfalusi, Song ayarında bir adam olamazdı, o lükse henüz ulaşamadık. O yüzden bu tip en azından iş ahlakı olan, profesyonel, sorunsuz adamlar, yetenekleri kısıtlı adamlar olsa bile önem arzeder.

Eski sistem olsa sıkıntıydı ama yeni sisteme göre çok önemli değil, 2. torbadan katılacak takımlardan çok daha kıyak gruba düşebiliriz. Bizim durumu bir kenara koyarsak eski sistem daha iyiydi bence. Yeni sistemde hiç haketmeyen takımlar 1. torbadan girebiliyor ŞL'ye.

Öyle demişse o söyleminde hata etmiş ama bir anlık kızgınlıkla söylenmiş bir söz olarak değerlendirmek lazım.
Ben de adam mükemmeldir demedim zaten, saha içiyle ilgileniyorum, yetenekleri kısıtlı iyi bir profesyoneldi.

Üst Alt