Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'ne Katılırsa 4. Torbada Olacak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'ne Katılırsa 4. Torbada Olacak

Eski sistem olsa sıkıntıydı ama yeni sisteme göre çok önemli değil, 2. torbadan katılacak takımlardan çok daha kıyak gruba düşebiliriz. Bizim durumu bir kenara koyarsak eski sistem daha iyiydi bence. Yeni sistemde hiç haketmeyen takımlar 1. torbadan girebiliyor ŞL'ye.
Abi yeni sisteme göre daha feci grublar var artik. Top 4 Ligin 4 takimi var (ing,isp,ital,alm). Sanssiz olursak söyle bir gruba düsebiliriz mesela

Bayern
Real (CLi alamazlarsa)
Lpool
GS

cik isin icinden

Gökhanın florya da melo ile kavgası vardı. Orada kunlandığı sözleri hiç hoşnut bulamamıştım açıkçası.
Yabancılara genelleme yaparak resmen ayrımcılık dolu sözler etmişti orada.
Yok bunlara burada misafir ediyoruz hadlerini bilsinler gibi bir şeydi.

Bu görüşü savunan taraftar olabilir ama ben faşist bir yaklaşım olarak görüyorum bunu.

Öyle demişse o söyleminde hata etmiş ama bir anlık kızgınlıkla söylenmiş bir söz olarak değerlendirmek lazım.
Ben de adam mükemmeldir demedim zaten, saha içiyle ilgileniyorum, yetenekleri kısıtlı iyi bir profesyoneldi.
Sakatlık sorunları olmasaydı çok iyi stoperdi bencede. Bakmamış kendisine demek ki tam profesyonel şekilde veya inanılmaz şansız birisiydi

Abi yeni sisteme göre daha feci grublar var artik. Top 4 Ligin 4 takimi var (ing,isp,ital,alm). Sanssiz olursak söyle bir gruba düsebiliriz mesela

Bayern
Real (CLi alamazlarsa)
Lpool
GS

cik isin icinden
Eski sistem içinde geçerli bu dediğin, bizim bragalı grup örnek gösterilebilir. Dediğin gibi bir gruba düşmekte mümkün lakin tam tersi 1. torbadan tam dişimize göre rakipte çekebiliriz, tıpkı BJK'nin bu seneki kurası gibi. Eski sistemde 1. torbadan kıyak takım seçme şansı yoktu.

Yoksa dediğin doğru ölüm grubuna da düşebiliriz şanssızsak.

Açıkçası Real, Juve, Copenhagen grubu dışında çok kötü gruplara düşmedik, yine düşmeyiz diye düşünüyorum.

"Hiç farketmez. Hiç farketmez. Alman, İtalyan, İspanyol, İngiliz hiç farketmez."

Biz düzenli olarak katılalım da elbet hak ettiğimiz yerlere çıkarız tekrar.

Biz zaten genellikle hep geçtik steau bukereş eşleşmesi hariç yanılmıyorsam.

Ama özelikle fenerin tuhaf bir cenabetliğimi söylesek var.

Adamlar okadar play off oynadı hepsinde tokadı yiğip evlerine döndü :) Arsenal hariç öyle büyük rakip de çıkmadı karşılarına ayrıca.
Evet üstat var bir cenabetlik ki zaten bizden başka ön eleme geçen olmadı hiç; ne trabzon, ne beşiktaş sadece fener bir ekz glasgow rangersı geçti serhat öküzü atmıştı caniggia oynuyordu o zaman raangersta...bursa direkt katıldı ibb de geçemiyor zaten pardon emrenin frikiki direkten dönmüştü... :)
Vay be. Fenerliler den özür dileyim bari. Glasgow konusunu hiç dikkate almamıştım yıllardır :) ciddiden bir kere geçmişler 17 sene önce

Eski sistem içinde geçerli ama bu dediğin, bizim bragalı grup örnek gösterilebilir. Dediğin gibi bir gruba düşmekte mümkün lakin tam tersi 1. torbadan tam dişimize göre rakipte çekebiliriz, tıpkı BJK'nin bu seneki kurası gibi.

Yoksa dediğin doğru ölüm grubuna da düşebiliriz şanssızsak.

1.Torbada disimize göre bir tek Rus ve Portekiz takimi cikabilir. Digerleri City,Juve,Barca,Bayern,Psg,Real/Lpool (hangisi CLi alirsa )
2.Torbada daha da feci bakarsan
Atletico, Real,Utd,Napoli,Shaktar,Dortmund felan

Bjknin sansi Top 4 ligin alayi CLi katilmiyordu. Bence asil CL seneye basliyor. Ölye Mariborlar. Moldelarin katilmalari cok ama cok düsük artik

Glasgow denince aklıma hakan ünsal'ın golü geldi, nedense çok underrated kaldı o gol yav halbuki olağanüstü bir goldü. Aynı şekilde BJK'ye attığı gol de öyle.

1.Torbada disimize göre bir tek Rus ve Portekiz takimi cikabilir. Digerleri City,Juve,Barca,Bayern,Psg,Real/Lpool (hangisi CLi alirsa )
2.Torbada daha da feci bakarsan
Atletico, Real,Utd,Napoli,Shaktar,Dortmund felan

Bjknin sansi Top 4 ligin alayi CLi katilmiyordu. Bence asil CL seneye basliyor. Ölye Mariborlar. Moldelarin katilmalari cok ama cok düsük artik

Gamlı baykuş gibisin Musap, biraz daha zorlarsan ölüm grubuna düşüreceksin bizi. :)

Glasgow denince aklıma hakan ünsal'ın golü geldi, nedense çok underrated kaldı o gol yav halbuki olağanüstü bir goldü. Aynı şekilde BJK'ye attığı gol de öyle.
Kendisi zaten baya underrated kalmıştı. Avrupa'nın büyük takımlarda gözü kapalı oynaya bilirdi ve bence Türkiye'de yetişmiş en iyi sol bek kendisidir halen.

Üst Alt