Galatasaray, Sarrachi‘yi Kiraladı İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Sarrachi‘yi Kiraladı İddiası!

Nasıl bir adam bilmiyorum ama red bull organizasyonu pek kötu oyuncuya yatırım yapmaz. Kaldı ki sarachi+onyekuru sahada yuruseler nagatomo babelden daha faydalı olur.

Gelirse bayağı bir soveriz şabanin teki bu ya. Bakin bizde bu tur adamlar tutmaz bu zamana kadar aldığımız latovici bile bir kalibreli olan adamdı gotune teneke bağlayıp gönderdik herif ağlayan ağlayarak gitti.
Transferde hızlı ve savaşçı adam filtresi doğru olan ama saracchi savunmada bayağı gibi bize omzuyla vurduğunu indiren adam lazim.

Sonra menajer önerileriden ne zaman sıyrılacağız. Scout ekibini kendisine saygısı yok mu yahu.

Acaba bizim teknikten yoksun ekip,çocuğu kaç günde mundar edecek.

Sürekli olarak kariyeri boyunca sadece 1 asisti olan bekleri bulma konusunda scout ekibini bir kez daha tebrik ediyorum!

Bu rezil futbol da emeği olan herkese Lanet Gelsin!

Kazandıkları paradan hayır görmesinler!

Nasıl bir adam bilmiyorum ama red bull organizasyonu pek kötu oyuncuya yatırım yapmaz. Kaldı ki sarachi+onyekuru sahada yuruseler nagatomo babelden daha faydalı olur.

Demi ya!
Misal; Atınç nukan diye bir stopere 5 milyon euro vermişlerdi .
Rampa gibi adamdı!!

Bu rezil futbol da emeği olan herkese Lanet Gelsin!

Kazandıkları paradan hayır görmesinler!

Bence nagatomo kalıp mariano gönderilecek. Nagatomo +linnes+ saracchi seklinde iki bölge 3 oyuncu yapacağız, sağ tarafta boşuna oynatmadı hoca. Ayrıca japon savaşıyor abi bindiriyor geri koşuyor diğeri sanarsin 10 numara çizgiyi bırakıp ortaya yanlıyor başka birisi olsa mac mı satıyon la diye dayak yerdi.

14 yabancıyı düşünelim.
Muslera
Linnes
Nagatomo
Saracchi
Falcao
Marcao
Lemina
Donk
Şurası 8 yaptı.
Onyekuru
Diagne dönecek 10 etti.

Mevcut yabancılar
Seri, nzonzi, belhanda, andone,babel,feghouli, mariano

Feghouliyi tutuyor muhtemelen kalacak.
11 eder 3 yabancı daha alma hakkımız var ki babel belhanda ikilisi giderse.

Ya nagatomonunda fişi çekilip
Saracchi, onyekuru, +2 yabacı alacağız biri defans olacak

Ya belhandayi da satıp +3 yabancı oyuncu alacağız.

Ban aütopik geliyor işin özü

Sonuç olarak beklentim şöyle.
Bek, linnes, onyekuru, diagne yabancılar. 2-3 tane de yerli topçu. Bunlardan biri mert hakan olursa orta sahaya koyariz.

Umutsuzluğa kapılmayın diyeceğim ama kapiloin bence araplar takımda kalacak, babel takımda kalacak. Sakatlar gönderilecek birde bekler gönderilecek, kiralık iki orta sahayı saymiyorum bile çoktan gittiler.
Maalesef bir boka derman olacağını sanmıyorum

Saracci ve Onyekuru transferleri bitmiştir umarım, sırada Emre Kılınç ve Mert Hakan ikilisi var. Tabi bu transferleri gerçekleştirmek için Belhanda&Feghouli&Babel gibi adamları satmamız gerekiyor

Üst Alt