Galatasaray Seçim Özel Programı Yapıldı | 13 Mayıs | NTV Spor - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Seçim Özel Programı Yapıldı | 13 Mayıs | NTV Spor

Cevap: Galatasaray Seçim Özel Programı | 13 Mayıs | NTV Spor Canlı

Arkadaşlar, ortada ki adam kimin listesinde ? tam siyasetçi lan bu

3 tarafta sadece Ünal Aysal ı konuştuğuna göre sonuç belli :)

Helal olsun unal aysalin adamina en iyisini yapti konusmasinlar artik hepsi birbirinin kuyusunu kazmaya calisiyor

simdi ben sovecem bunlara ceza mi yiyecem

ulan Unal Aysalin yuzune soyleyinde bunu

aysalin adami herseye ragmen sogukkanliligini koruyor birde yine basarilar diliyor

cehennemde bi sürü kazan varmış , her birinde farklı milletler yanıyormuş alman fransız amerikan vs vs

ve her kazanın başında da bi zebani bekliyormuş çıkmaya çalısanları geri içine atmak için

ama 1 tanesinin başında zebani yokmuş o kazanda da Türkler yanıyormuş.

başka bir zebani diğer zebaniye merak ederek sorar neden bunun başında kimse yok diye.

cevap verir : Türkler birisi yükselirken ona köstek olur çıkmaya çalısanı ona en yakın olan ayağından tutar çeker demiş.

aynen böyle bi program oldu.

adam koruma ile gezer,vay efendim korumayla gezmis,adam galatasarayi büyük bir para cezasindan kurtarir ,aman efendim para kazandi,yeter yetik be

levent tüzemen ilk defa düzgün ve birbirine uyumlu ceket, gömlek, kravat giyinmis :asd:

Sonuc belli olmustur. Herkes Ünal Aysal üstünden oy kazanmaya calistigina göre Baskan belli :)

Hahahahahah

cehennemde bi sürü kazan varmış , her birinde farklı milletler yanıyormuş alman fransız amerikan vs vs

ve her kazanın başında da bi zebani bekliyormuş çıkmaya çalısanları geri içine atmak için

ama 1 tanesinin başında zebani yokmuş o kazanda da Türkler yanıyormuş.

başka bir zebani diğer zebaniye merak ederek sorar neden bunun başında kimse yok diye.

cevap verir : Türkler birisi yükselirken ona köstek olur çıkmaya çalısanı ona en yakın olan ayağından tutar çeker demiş.

aynen böyle bi program oldu.

Son cümle çok iyi oldu. Bütün başkan adaylarının aklı selim plan ve projelerini, başkan olacak yönetim bir çatı altında uygulamalı. Bkz. taraftar projesi.

Üst Alt