Galatasaray Seçim Özel Programı Yapıldı | 13 Mayıs | NTV Spor - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Seçim Özel Programı Yapıldı | 13 Mayıs | NTV Spor

Cevap: Galatasaray Seçim Özel Programı | 13 Mayıs | NTV Spor Canlı

Aysal'ın adamı sonunda diğer ikisine dönerek, bu bir seçimdir, bir taraf kazanacak, iki taraf kaybedecek, ne olur, kaybeden iki tarafı, Galatasaray kaybetmesin dedi.

hem güzel bir mesajdı hem de diğerleri "biz kesin kazandık garanti" derken, kendinden çok emin bir söz oldu :)

Ünal Aysal ve ekibi ne kadar centilmence ve efendice geciriyor secim sürecini. Digerlerine yaziklar olsun. Baskasini karalayarak oy kapmaya calisip, sonra da projelerimize güveniyoruz demek yalanin daniskasidir. Baskan belli. Sana güveniyoruz Ünal Baskan. Yarin gereken cevabi vereceksin.

Yanindakinin kuyusunu kazmaya calisan adamin sloganı

" Biz bir aileyiz" :asd:

Hepimizi şaban zannediyor bu adam heralde

simdi ünal aysali cok daha fazla desteklyiorum.digerlerinin ne oldugu ortaya cikti

Kıran'ın adamı her konuşmasında Aysal'a saldırdı adeta.Bu adamlar başkan olursa valla vay halimize.

beyler baskan adaylarin yemeklerine kac kisi katilmis bir bilgi varmi ?

Ünal Aysal 1 kere bile cikip Helvaci hainlik yapti, baskanliga yakismaz demedi. Turgay Kiran saklabanlik yapiyor, böyle baskan adayi olmaz demedi. Herseferinde efendice sanslarimiz esit, kim secilirse bütün gücümle destek veririm dedi. Yakistirmiyorum digerlerini Galatasaray´a. Secilirlerse Galatasaraylilar sogur. Acik acik söylüyorum. Sogurlar. Böyle Baskan adaylari, yönetim kurulu olmaz. Hele Kiran ve ekibi tam komedi. Dün ve bugün duyduklarim beni sok etti. Resmen rezillik ve ucuzluk.

Arkadaslar sandiklara sahip cikalim, Helvaciyi baskan yapmamak icin herseyi yapacaklardir. Dikkatli olalim, kahve icmeye cay icmeye felan gidipte basi bos birakmayin sandiklari :D

Az once Lig Tv'de bu geceki davetleri gosterdi 3 baskan adayinin ben en son Turgay Kiran'a yetistim Alp Yalman vardi toplasan 100 kisi bile yoktur

Programi seyrettim ama benim tek anladigim, Turgay Kiran'in arkasinda Adnan Polat'in oldugudur.. Yarin Unal Aysal ve Turgay Kiran'in oylari birbirine cok yakin cikacak gibi duruyor ama kazanan umarim Unal Aysal olur.. Mehmet Helvaci'dan bahsetmeye gerek kongreye renk katacaktir..

Arkadaslar sandiklara sahip cikalim, Helvaciyi baskan yapmamak icin herseyi yapacaklardir. Dikkatli olalim, kahve icmeye cay icmeye felan gidipte basi bos birakmayin sandiklari :D

Genel kurul üyeleri aralarında bunu yapacak adam varsa,

zaten Sayın Mehmet Helvacı olsun başkanımız bize o yakışır.

Üst Alt