GSC Haber - Galatasaray Seçime Gidiyor! (Ertelendi) - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başkan Mustafa Cengiz ve yönetiminin aldığı genel kurul kararının uygulanıp uygulanmayacağı tartışma konusu olurken, bunun gerçekleşmesi durumunda yeni yönetimin kucağına adeta bomba (!) bırakılacak.

İşte Galatasaray’ın aralık ayı gerçekleri:

1. Mevcut yönetim, Bankalar Birliği ile revize edilmesi (7+2 sene) gereken sözleşmeye imza atamıyor. Başkan ve yöneticiler böyle bir anlaşma halinde şahsi kefaletlerini gösterecek.

Bu riske girmeleri şimdilik söz konusu değil. Ayrıca seçime gidileceği için bankalardan kredi alınması da mümkün görünmüyor.

2. Futbolculara iki aydır ödeme yapılamıyor. Bunun futbol takımına olumsuz yansımasından çekiniliyor. 31 Aralık’a kadar da oyunculardan borçsuzluk kağıdı alınması gerekiyor.

Aralık’ta seçim olması halinde yeni gelecek yönetim mazbatayı alır almaz daha ilk hafta 15 milyon euro ödemek zorunda kalacak.

3. 5 Ocak’ta başlayacak ara transfer dönemi için de Florya’da büyük beklentiler var. Ancak bunun işin görüşmelerin ve temasların erken başlaması lazım. Sarı-kırmızılılar oyuncu satmadan alamıyor. Bu nedenle hangi oyuncu veya oyuncuların satılacağı, kulüpler ve oyuncularla görüşmeler, kimlerin alınacağı gibi önemli konular var ve bu da gerçekleşemiyor. (Fanatik)

tenor.gif

Doğruysa Cengiz'in Ndiaye'yi satıp kimseyi alamadığı transfer döneminin benzerini yeni yönetim yapacak.

Burak Elmas gibi adamların kulübün kapısından içeri sokulmaması lazım. Fatih Terim zamanında baba parası ile yöneticilik yapıyorlar diye bunu kastederek eleştirmişti. Keza yönetime girmesi veya başkan olması durumunda Galatasaray'a ciddi zararları olur.
Başkan adayları arasında bir projesi olan, modern futbolu bilen, vizyonu olan bir aday göremedim henüz. Biri petrolcü yok şunu getiririm yok bunu getiririm diğeri desen kulüpte yöneticiyken maaşını mesele eder vs bu yönetim en azından zararları azaltacağız demişti ve dediğini yaptı. Mevcut yönetime alternatif olacakların hem ekonomik olarak kulübü iyi yöneteceklerine dair mesajları zayıf hem de bir projeleri yok. İki ucu b.klu değnek bir durum var ortada.
Su Rusyadaki is adami vardi, kazan baskanimiydi neydi. O neoldu, haberi olan varmi?

Olmadi kulubu Socar yonetsin, gaz paralarini kulube socsun socsun futbolcu cikartsin (altyapiya destek)

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Başkan Mustafa Cengiz ve yönetiminin aldığı genel kurul kararının uygulanıp uygulanmayacağı tartışma konusu olurken, bunun gerçekleşmesi durumunda yeni yönetimin kucağına adeta bomba (!) bırakılacak.

İşte Galatasaray’ın aralık ayı gerçekleri:

1. Mevcut yönetim, Bankalar Birliği ile revize edilmesi (7+2 sene) gereken sözleşmeye imza atamıyor. Başkan ve yöneticiler böyle bir anlaşma halinde şahsi kefaletlerini gösterecek.

Bu riske girmeleri şimdilik söz konusu değil. Ayrıca seçime gidileceği için bankalardan kredi alınması da mümkün görünmüyor.

2. Futbolculara iki aydır ödeme yapılamıyor. Bunun futbol takımına olumsuz yansımasından çekiniliyor. 31 Aralık’a kadar da oyunculardan borçsuzluk kağıdı alınması gerekiyor.

Aralık’ta seçim olması halinde yeni gelecek yönetim mazbatayı alır almaz daha ilk hafta 15 milyon euro ödemek zorunda kalacak.

3. 5 Ocak’ta başlayacak ara transfer dönemi için de Florya’da büyük beklentiler var. Ancak bunun işin görüşmelerin ve temasların erken başlaması lazım. Sarı-kırmızılılar oyuncu satmadan alamıyor. Bu nedenle hangi oyuncu veya oyuncuların satılacağı, kulüpler ve oyuncularla görüşmeler, kimlerin alınacağı gibi önemli konular var ve bu da gerçekleşemiyor. (Fanatik)

tenor.gif
2. madde doğru değil Ali Naci bu gün yaptı haberi Sivas maçından sonra 40 milyon Tl'lik maaş ödemesi yapılmış takıma. Bankalara birliği anlaşması ile ilgili olarakta tüm kulüplerle birlikte aynı şartlarda imzalanacak ama daha görüşülen bazı şartlar var anladığım kulüplerin çünkü 4 kulübün hiç biri imzalamadı şu an görüşmeler var herhalde.

Su Rusyadaki is adami vardi, kazan baskanimiydi neydi. O neoldu, haberi olan varmi?

Olmadi kulubu Socar yonetsin, gaz paralarini kulube socsun socsun futbolcu cikartsin (altyapiya destek)

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Moskova uçağında birkaç kez karşılaştım bu kişiyle Rusya'da ki çevrede de sormuştum nasıl bir adam diye. Ciddi olarak Galatasaray'ı başarıya ulaştırmak için başkanlığa aday olacağını sanmıyorum. Kendi işlerine faydası olması ve tanınırlığını arttırmak için bu işlerle ilgileniyor diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt