GSC Haber - Galatasaray Seçime Gidiyor! (Ertelendi) - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burak Elmas'ın maaş istediği haberlerinin doğruluğunu nereden teyit ettiniz arkadaşlar? Ben kendisine güveniyorum bir taraftar olarakta desteğim kendisine açıkçası. Aşırı önyargılısınız.

Burak Elmas'ın maaş istediği haberlerinin doğruluğunu nereden teyit ettiniz arkadaşlar? Ben kendisine güveniyorum bir taraftar olarakta desteğim kendisine açıkçası. Aşırı önyargılısınız.
Önyargı değil ben Burak Elmas’ı isteyen bir adamdım o zaman bu olaylar yaşanınca desteğimi bıraktım. Haberi detaylı bulamadım o zamanlar vardı hepsi. Sadece bu var.

Teyit ettirmene ne gerek var.
Herif koclarin maaşlı elemanymiş.
Bundan daha öte bir neden var mı başkan olmaması için?
Yarın o birgün gel buraya derler koşa koşa giderse şaşırmayin.
Zamanında azizde aynısını polat'a yapıyordu.
Emir eri yapmıştı Polat'i

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!

Haluk Ulusoy aşırı derece de geri kafalı, aşırı duygusal ve sinirli bir adam diye biliyorum.

Ama Galatasaray kulübünün adını azına alırken rakip takım başkanları 1 değil 2 kere düşünür.

Ağır bir ağabeyimiz.

Elmas taraftara yakınlığı ile biliniyor - bu iyi birşey,

...gerçi Mustafa Cengiz de "takip ediyordu" bizleri de noldu.

Galatasaray'da mahkeme günü! Mustafa Cengiz için kader anı
Galatasaray'da yönetim kurulunun geleceğini ilgilendiren kritik duruşma bugün görülüyor. Duruşmada, yönetim kurulunun ibrasızlığının iptali için açılan dava görülüyor.

16/11/2020 Pazartesi Milliyet

Galatasaray'da yönetim kurulunun geleceğini ilgilendiren kritik duruşma bugün yapılıyor.

İstanbul 14. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde 09.30'da başlayan duruşmada, yönetim kurulunun ibrasızlığının iptali için açılan dava görülüyor.

Davanın reddedilmesi halinde bütün tedbirler kalkacak ve ibrasızlık kesinleşmiş olacak. Bu durumda başkan ve yöneticiler bir dönem seçilme hakkını kaybedecek ve kulüp zorunlu olarak seçime gidecek.

Bilirkişiye gönderilen dosyada pandemi nedeniyle ek süre alınmış ve rapor iki ay önce hazırlanmıştı. Taraflar da itirazlarını sunmuşlardı. Bugün hakimin bir karar vermesi bekleniyor. Ancak mahkemenin ek rapor da isteyebileceği dile getirildi.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt