Galatasaray, Şener Özbayraklı ile Anlaştı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Şener Özbayraklı ile Anlaştı

Bursa'da iken abartılmış bir balon olarak demiştim.

Bugünde abartılmış kariyerinin son yıllarına gelmiş bir balon olarak düzelteyim yorumunu.

Tek artısı yerli olup Türkiye liginde tercübesi olması. Çok düz bir oyuncu. Hem hücumda hemde savunmada vasat kalitesinde. Yerli olarak Ligimizde en iyiler arasında mevkisinde yani... :(
Kaliteli yerli yoooook işte yoooook. Vasat üstüne dünya kadar para istiyorlar. İyisine kulübün anahtarını

Ne yalan söyleyim Douglas'tan daha mantıklı bir transfer olurdu elde Mariano-Linnes-Nagatomo var birde Douglas'ı alıp 14 yabancının 4 tanesini beklerde mi harcayalım ?

Linnes & Nagatomo durur yedekleri de Emre ve Şener olur tamam bende kabul ediyorum muazzam değil ama he mevkiye yabancı transfer edemeyiz ki o yüzden Deniz-Şener ve Emre Mor/Töre üçlü transferine transferine karşı çıkmam

Ne yalan söyleyim Douglas'tan daha mantıklı bir transfer olurdu elde Mariano-Linnes-Nagatomo var birde Douglas'ı alıp 14 yabancının 4 tanesini beklerde mi harcayalım ?

Linnes & Nagatomo durur yedekleri de Emre ve Şener olur tamam bende kabul ediyorum muazzam değil ama he mevkiye yabancı transfer edemeyiz ki o yüzden Deniz-Şener ve Emre Mor/Töre üçlü transferine transferine karşı çıkmam
Almanya'da bir sürü türk gençlerimizin mevcut aslında. Scout ekibi biraz oraya bakıp yedek için oyuncu bulabilir aslında.

La sanki adam transfer bombası olarak ilk 11 e alınıyor neden alındığını nasıl kullanılacağını az çok tahmin etmek zor değil kulübeyi güçlendirecek yukarıda ki bir arkadaşta bahsetmiş 4 yabancı bekimiz olursa biri tribüne çıkacak 12 +2 den dolayı mantikli o acıdan

Üst Alt