Galatasaray, Şener Özbayraklı ile Anlaştı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Şener Özbayraklı ile Anlaştı

Gelirse max 1+1 sözlesmeyle gelmeli. Zaten 1 sene sonra postalariz diye öylesine bide sözlesme feshi parasi ödemeyelim.

Galatasaray, Şener Özbayraklı ile her konuda anlaştı. Sözleşmesi sona eren Şener, kısa süre içinde Galatasaray'la sözleşme imzalayacak. (TRT Spor)

Iyi yerliler çok para diye çöp mü toplamamız gerekiyor ? Cidden anlamiyorum bu işi ?

Acaba bizi serdar ve tolga cigerci coplerinden kurtardi diye fb ye jest mi yapiyoruz anlamiyorum ? Herifin ne hucumu var ne savunmasi!!

ilk 11 icin degilse bir oyuncu yedek külübesini güclendirsin diye transfer yapilir ama bakiyorum küme düsmekten son haftalarda kurtulan bir fenerbahcede bile ligde ancak 9 mac cikarabilmis. Bu adam nasil olacak da bizim külübeyi güclendirecek? Mariano gidecekse tamam bir oyuncu gelecek ama Sener yanlis secim olur, cünkü formsuz bir Linnesi bile kesebilecek gücü yoktur. Birde buna 1+ milyon euro verilir . Bir türlü yerli transfer yapamiyoruz, scout ekibimiz var diyoruz yok mu ikinci ligde sener kadar oyniyacak ama 200bin euro versen hayir demiyecek bir oyuncu?

Olası bir yabancı kuralı değişikliği için düşünülüyor olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

olumlu bir hamle , serbest oyuncu türk ve milli .

yahu siz hele yerli oyuncu havuzunuzu geliştirin ucuza ondan sonra bakın nasıl bırakacaklar yabancı sınırı gelsin mavalını

Üst Alt