GSC Haber - Galatasaray, Serge Aurier ve Carlos Vinicius İçin TFF'ye Oyuncu Bildirimi Yaptı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray, Serge Aurier ve Carlos Vinicius İçin TFF'ye Oyuncu Bildirimi Yaptı

Aurier neyse de, Vinicius tutarsa iş yapabilir. Yaşı hala genç. Fiziği de yerinde. Sadece zihnen kendini bulması lazım.

Elmas dönemi kadro yapılanmasının kaymağını yiyen 1 yönetim var.

o dönem alınıp, satılan oyuncuların hepsinin yerine kadayıf adamlar alındı. Genç alma yoluna bonservis kazansak bile gidilmedi bu dönem.

Borç kapansa da bu kafayla o borç yeniden oluşur. Euro'nun 50 Tl'yi görmesi muhtemelen olan bir ülkede boktan lig için kadayıf adamlara 2,5-3-4M maaş verip alacağımız bi düzen batar.

Yaz dönemine kdr bir şey demeyeceğim bu duruma. Bakalım yaz dönemi elde yüksek gelir getirecek Keroyu da sattıktan sonra parayı kimlere gömecekler. ben bunu mrk ediyorum.

Tahminim yine kadayıf adamlara para gömüp alacaklar.

Bugün BB'den çıkalım. Anlattığım düzen devam ettiği sürece Asla kendimizi çevirecek bir yapıya sahip olmayacaz, ki avrupa olmazsa daha kötü olacak işler.

o dönem alınıp, satılan oyuncuların hepsinin yerine kadayıf adamlar alındı. Genç alma yoluna bonservis kazansak bile gidilmedi bu dönem.

Borç kapansa da bu kafayla o borç yeniden oluşur. Euro'nun 50 Tl'yi görmesi muhtemelen olan bir ülkede boktan lig için kadayıf adamlara 2,5-3-4M maaş verip alacağımız bi düzen batar.

Avrupaya gitmediğimiz her sezon sıkıntı çekeriz.

Yaz dönemine kdr bir şey demeyeceğim bu duruma. Bakalım yaz dönemi elde yüksek gelir getirecek Keroyu da sattıktan sonra parayı kimlere gömecekler. ben bunu mrk ediyorum.

Bugün BB'den çıkalım borcu kapatım. Anlattığım düzen devam ettiği sürece Asla kendimizi çevirecek bir yapıya sahip olmayacaz, ki avrupa olmazsa daha kötü olacak işler.
Satılan kerem değil tete olur umarım. Zaniolo da para gelebilir

Avrupaya gitmediğimiz her sezon sıkıntı çekeriz.

Bugün BB'den çıkalım borcu kapatım. Anlattığım düzen devam ettiği sürece Asla kendimizi çevirecek bir yapıya sahip olmayacaz, ki avrupa olmazsa daha kötü olacak işler.
Kesinlikle. Yerin dibine soktuğumuz Elmas yönetimi bile Boey, Nelsson, Kerem Aktürkoğlu, Barış Alper Yılmaz gibi adamları kazandırdı takıma.

Mevcut yönetimde transfer edilen hemen hemen hiçbir futbolcudan bonservis anlamında kar elde etme şansımız yok gibi duruyor.

Kesinlikle. Yerin dibine soktuğumuz Elmas yönetimi bile Boey, Nelsson, Kerem Aktürkoğlu, Barış Alper Yılmaz gibi adamları kazandırdı takıma.

Mevcut yönetimde transfer edilen hemen hemen hiçbir futbolcudan bonservis anlamında kar elde etme şansımız yok gibi duruyor.
Elmas dönemi 14. oldu takım. O takıma İcardi, Mertens, Bardakçı, Torreira gibi isimler gelmeseydi bu bahsettiğin oyuncuların hiç biri de şu anki değerinde olmayacaktı olaya biraz geniş açıdan bakmak lazım. Sen CL'de olmasaydın o futbolu oynamasaydın hiç bir oyuncuna o bahsedilen değerle olmayacaktı. Aldıkları oyuncu Bakambu'dan kar ettiler, Bardakçı, Torreira, Zaha, Sanchez çok rahat kar edebilirler hatta İcardi'den bile kar edersin Arabistan pazarından vb.

Galatasaray’da arapsaçına dönen sağ bek transferi tamamlandı.

🤝 Serge Aurier, Galatasaray’da.
💰 Aurier transferinin detayları şu şekilde:
💶 Kiralama Bedeli: 100 bin €
💶 Maaş: 750 bin €
✍️ Sözleşme Süresi: 4 ay

(343 Digital)

Üst Alt