GSC Haber - Galatasaray, Serge Aurier ve Carlos Vinicius İçin TFF'ye Oyuncu Bildirimi Yaptı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray, Serge Aurier ve Carlos Vinicius İçin TFF'ye Oyuncu Bildirimi Yaptı

Aurier'i allayip pullamaya gerek yok. Verilen her kurus bosa harcanmis para. Umarim, forum yanilsin, Galatasarayimiz kazansin. Ama bu forumun gercekten gomdugu ama iyi cikan tek yabanci transfer hatirlamiyorum.
Zaha bir gün övülüyor bir gün sövüluyor.
Baris Alper en çöp oyuncuydu şuan maç kazandiriyo.
Icardi icin okuyabilirsin konusunda var. Gömülüyodu. Hemde suan durmadan gulebilecegin mesajlar var. Ne olduğunu söylememe gerek yok.
Abdülkerim gömülüyodu...
Daha bir sürü var böyle. Birde tersi var. Gelmeden meşaleler yakanlar ilk gitsin diyenlerdi. Örnek çok yazmak istemedim.
Fenerin çöpleri yıllarca övüldü..
Hangi forumu okudun şimdiye kadar bilmiyorum.

Son düzenleme:
Oyuncu daha gelmeden bklanmaya başladı bir izleyin de sonrasında bklarsınız...
Bizim taraftar şımardı biraz ya. Cidden şımardı. Sorsan kimi alalım kimsenin fikri yok çünkü şu devre arasında oyuncu yok alabileceğin. Aurier dediğin adam burda gömüldüğü gibiyse ben şimdiye kadar baska oyuncu izledim. İcardi bile gelmesin bu söyle böyle diyen beğenmeyen bir sürü adam vardı. Bizim oyun tarzimiza uymadığını söyleyen. Neyse çok iyi oldu alındığı. Uzun yıllar sonra ilk kez kanattan düzgün orta görürüz. Belki boey kadar atletik değil ama pozisyon bilgisi yeter. 31 yaşında Dünyanın en iyi takimlarinda oynamis bir futbolcu Ndombele gibi futbolu aklından silmemisse ve iyise her takımda gayette oynar. Bu youtube da inceleme yapan güya futbol bilgilerini dinliyo millet. Birini izledim defansi kötü ofansi iyi diyo. :) Oysa top çalmada çok iyi adamdır Aurier Söktü aldi oyuncusu tam. Bu incelemeyi yapan neresiyle yapmış sormak lazım

Son düzenleme:
Nott'da sakatliktan en az 2 aydir oynamiyor, milli maclarda 1 var 1 yok, bitik istikrarsiz herif, gercek yasi da muhtemelen 40 falandir

buna 5 kurus harcayacaklarina kendi icimizden cözüp sol bek bulsalardi daha iyiydi

auirier'in bu kadar gömülmesi çok iyi, gsc ve twitter bu konuda tersine indikatör oluyor genel olarak

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Bence bu aurier den daha faydalı olur sağ bekte ondan dedim
Hocam gelen oyuncu amatör lisanslı gibi davranılıyor forumda sonra o oyuncular sahada olunca bu sefer övüyorlar biz bunu deyince de kötüye kötü demeyelim mi diyorlar . bizi yarım ya da bir buçuk yıl idare etsin yeterli. Barış konusunda kendi dusuncem bek değil kaleye yakın olmasıdır

Görende Bal liginden oyuncu aldık sanacak.
Sahaya çıkmadan yorum yapmaya gerek yok. Tottenhamda güzel maçlarını izledik. Sallayanların çoğunun doğru düzgün bir maçını izlediklerini sanmıyorum. Sürü psikolojisi

Zaha bir gün övülüyor bir gün sövüluyor.
Baris Alper en çöp oyuncuydu şuan maç kazandiriyo.
Icardi icin okuyabilirsin konusunda var. Gömülüyodu. Hemde suan durmadan gulebilecegin mesajlar var. Ne olduğunu söylememe gerek yok.
Abdülkerim gömülüyodu...
Daha bir sürü var böyle. Birde tersi var. Gelmeden meşaleler yakanlar ilk gitsin diyenlerdi. Örnek çok yazmak istemedim.
Fenerin çöpleri yıllarca övüldü..
Hangi forumu okudun şimdiye kadar bilmiyorum.
Yorumuma tezat tek bir ornek vermemissin renkdas. Ayni forumu okuyoruz. Forumun gercekten gomdugu dedim yani kiminin ovup kiminin gomdugu demedim. Zaha ve Icardi gelmeden fazlasiyla ovuldu. BAY’i geldigi gunden beri savunan kitle var. Bunlardan biride benim. Abdulkerim’de gelmeden yerli mecburiyetinde makul ve iyi transfer dendi. Daha oynadigi ilk maclardan Ali Koc’a tesekkur edenden gecilmiyodu forum.

Yorumuma tezat tek bir ornek vermemissin renkdas. Ayni forumu okuyoruz. Forumun gercekten gomdugu dedim yani kiminin ovup kiminin gomdugu demedim. Zaha ve Icardi gelmeden fazlasiyla ovuldu. BAY’i geldigi gunden beri savunan kitle var. Bunlardan biride benim. Abdulkerim’de gelmeden yerli mecburiyetinde makul ve iyi transfer dendi. Daha oynadigi ilk maclardan Ali Koc’a tesekkur edenden gecilmiyodu forum.
Brocum ben sırf cevap vermek için demiyorum bunu bak ilk diyende ben değilim. icardiyi yada zahayi gelmeden gömen ve öven olduğu gibi Auirier i de gömen ve öven var. Yani aynı şey. İcardi konusunda banlandim bak sebebi gelmeden önce gömenlere anlatmaya calismam en son sinirlendirdiler o derece gömdüler yani düşün gömmenin krali o konuda döndü :) Sen neden bukadar onemsedin bu konuyu anlamadım. Sana göre kötü bana göre iyi oyuncudur. Forumun gömdüğünün iyi çıkma olayida bir ironi forumda herkes yapar genelde. Yani sallama renktaş böyle şeyleri. Ben şahsen Auirier gayet iyi olcak diye düşünüyorum. Kotuleyenlerde neden kötülüyor anlamıyorum. İşin neden iyidir neden kötü olabilir tarafini tartışabiliriz o ayrı zaten.

En basit örneği Kaan Ayhan. Marcao da var. Hatırladıklarım bunlar. Melo ilk gelirken de bundan adam olmaz diyenler vardı...

Üst Alt