Galatasaray Sezon Sonu Dört Oyuncu ile Yollarını Ayıracak! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Sezon Sonu Dört Oyuncu ile Yollarını Ayıracak!

Ptt demi mücadele edecez?
Yunus malli emre akbaba trezeguet
Diagneli hücum hattı mı kötü
Teknik
Dinamik
Genç bir takım
Borcumuz 2.5 milyar tl ayaklar yer basmalı.28 yaş üstü tüm oyuncular gitmeli.2.5 milyon eurodan fazla alan tüm oyuncular.takım gençleşmeli.orta sahanı yaş ortalaması 30 .böyle yaşlı orta sahamız var.siz
Çek lerin yeni yeteneği
Thomas soucek e 23 yaşında defansif orta saha artı oyunu iki yönlü oynuyor.bu sezon 5 gol 5 asisti var
İrfancan kahveci medipolde çok iyi oynuyor
Gerçi alışmışız biz m.citynin az forma şansı formsuz fernandoya
Ağır maicon,mitroğlunq
Bir maç var bir maç yok olan ndiaye ,belhanda ,feghouliye
Yaşlı donk
Koşmayan forvet erene
Ağır ahmet çalık ve semih kayaya

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Muslera
Maicon
Semih
Ahmet
Fernando
Donk
Ndiaye
Selçuk
Belhanda
Onyekuru
Sinan
Eren
Muğdat hepsi gidebilir, hiçbirisini çok arayacağımızı zannetmiyorum

kadromuz rezalet durumda, alayinin gitmesi lazim. özellikle ahmet eren mugdat fln bu cöpleri cikarinca geriye kalanlardan belhanda ndiaye donk fernando gibilerde gitmeli, nando ve marianoda gidebilir. linnes nagatomo marcao luyindama ismail yunus mitro diagne emre kalsin

road to ptt diyosun
Hayır.3 yılllık yapılanma 3.yıl içinde b.dortmund gibi avrupa devi olmak diyorum gençlerle.şu an b.dortmund gençlerle şampiyonluğa koşuyor .psv ,ajax öylesine.psv ve ajax altyapıdan çıkardığı adamı direk ilk 11 de oynatıyor.psv ve ajaxı ,b.dortmundu örnek alalım
Dortmuntda batıktı ama benim dediğim yaptı .kadroda gençlesti.genç ve dinamik ,teknik bir kadro kurdu şampiyon oldu.dortmundu örnek almalıyız.kagawayı dortmund japonya 2.liginde cuzi bir paraya aldı aynı sene ilk 11 de oynattı.gerekirse 2 sene şampiyon olmıyacağız ama 3.sene bu takım birbiriyle uyumu üst seviye olduktan avrupa ligini alır

kadromuz rezalet durumda, alayinin gitmesi lazim. özellikle ahmet eren mugdat fln bu cöpleri cikarinca geriye kalanlardan belhanda ndiaye donk fernando gibilerde gitmeli, nando ve marianoda gidebilir. linnes nagatomo marcao luyindama ismail yunus mitro diagne emre kalsin
Mitroğlu gitmeli ağır bir oyuncu niye aldık bende anlamıyorum.mitroğlu hariç tüm tespitlerin doğru renktaş

Galatasaray taraftarının galiba sonsuza kadar sürecek iki hayalinden biri kaleye genç sümsük bebe koymak ve hocayı başkan yapmak.

Ya muslera formsuz, daha iyisini bulmamız lazım vs gibi fikirlere bende okeyim de kardeş volkandan sonra fener kaleye gitti türkiyedeki en iyi 3 kaleciden birini koydu. Penaltı canavarı gece rüyalarmıza giren kaleci ne old gelenden geçenden 3 tane falan yedi, Trabzon gitti onur yerine bir tane sümüklü buldu başakşehirli oyuncular madara ettiler.
Şu ligde en iyi 4 kaleci say desen boffin illaki olur beşiktaştan bir kamyon gol yedi gollerin alayı da ibretlik.
Yani şu muslera gitsin bebe gelsin muhabbetini önce bir rafa kaldıralım. Tekrar ediyorum ortaya atılan fikir "muslera gitsin" evet doğru ama buraya kadar doğru kalanı değil. Tüm dünya güzelce bir taransa musleranın yarısına oynayacak 1 tık üstü kaleci bulunur buna varım.

2.si şu hocayı başkan yapma hevesinden de vazgeçin.
İyi başkanlık;
-ne iyi bir adamlıkla,
-ne iyi futbol bilginle,
-ne sağlam ta..kla,
-ne bok gibi parayla,
-ne de sonsuz vizyon ile oluyor.
Tecrübe, adam yönetimi, sağlam finans, sağlam ekip, finansal borçuz takım, yerine gelecek hoca ile uyum, hocanın başarılı olması vs. vs.

Öyle kolay değil şu iş ve zaten Galatasaray Spor Kulübü yönetiminin sağlam bir elden geçerek günümüz gerçeklerine uygun bir yönetim biçimine evrilmesi gerekir. Sonra gelecek başkanlarında önemi kalmaz sağlam işleyen bir çark olmalı isimler gider gelir o çark işlediği sürece para gelir oyuncu çıkar.

Galatasaray taraftarının galiba sonsuza kadar sürecek iki hayalinden biri kaleye genç sümsük bebe koymak ve hocayı başkan yapmak.

Ya muslera formsuz, daha iyisini bulmamız lazım vs gibi fikirlere bende okeyim de kardeş volkandan sonra fener kaleye gitti türkiyedeki en iyi 3 kaleciden birini koydu. Penaltı canavarı gece rüyalarmıza giren kaleci ne old gelenden geçenden 3 tane falan yedi, Trabzon gitti onur yerine bir tane sümüklü buldu başakşehirli oyuncular madara ettiler.
Şu ligde en iyi 4 kaleci say desen boffin illaki olur beşiktaştan bir kamyon gol yedi gollerin alayı da ibretlik.
Yani şu muslera gitsin bebe gelsin muhabbetini önce bir rafa kaldıralım. Tekrar ediyorum ortaya atılan fikir "muslera gitsin" evet doğru ama buraya kadar doğru kalanı değil. Tüm dünya güzelce bir taransa musleranın yarısına oynayacak 1 tık üstü kaleci bulunur buna varım.

2.si şu hocayı başkan yapma hevesinden de vazgeçin.
İyi başkanlık;
-ne iyi bir adamlıkla,
-ne iyi futbol bilginle,
-ne sağlam ta..kla,
-ne bok gibi parayla,
-ne de sonsuz vizyon ile oluyor.
Tecrübe, adam yönetimi, sağlam finans, sağlam ekip, finansal borçuz takım, yerine gelecek hoca ile uyum, hocanın başarılı olması vs. vs.

Öyle kolay değil şu iş ve zaten Galatasaray Spor Kulübü yönetiminin sağlam bir elden geçerek günümüz gerçeklerine uygun bir yönetim biçimine evrilmesi gerekir. Sonra gelecek başkanlarında önemi kalmaz sağlam işleyen bir çark olmalı isimler gider gelir o çark işlediği sürece para gelir oyuncu çıkar.
Kalede yerli genç a milli takım kalecisi bir kaleci hayalim var

Üst Alt