Galatasaray Sezon Sonu Dört Oyuncu ile Yollarını Ayıracak! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Sezon Sonu Dört Oyuncu ile Yollarını Ayıracak!

çok yerinde kararlar
semih, ahmad çalık, ömer bayram ve selçuk inan da eklensin listeye pls
zira gs’ın sokağa atacak 1 kuruşu dahi yok

Kalede yerli genç a milli takım kalecisi bir kaleci hayalim var

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Trabzonun genç sümüklü kalecisi başakşehir karşısında rezil oldu kısmına şiddetle katılmıyorum. 4 gol yedi diye rezil olduysa muslera her başak deplasmanında ortalama 4 yiyor rezillikte istikrarı onaylı 4 milyon euro maaşlı muslera mı, onun 40 da 1 ine oynayan oynadığı her maçta yeteneğini konuşturan genç sümüklü(!) Uğurcan mı? Kusura bakma bu kadar adaletsiz olamam musleranın çok uzun zamandır performansı 500 bin euroluk ancak biz 8 katı ödüyoruz.
Muslera giderse daha kötüsüne kalırız korkusu ne biliyor musun rte ye oy vermeyelim ama alternatif yok mecburen rte ye verecez demek.

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Trabzonun genç sümüklü kalecisi başakşehir karşısında rezil oldu kısmına şiddetle katılmıyorum. 4 gol yedi diye rezil olduysa muslera her başak deplasmanında ortalama 4 yiyor rezillikte istikrarı onaylı 4 milyon euro maaşlı muslera mı, onun 40 da 1 ine oynayan oynadığı her maçta yeteneğini konuşturan genç sümüklü(!) Uğurcan mı? Kusura bakma bu kadar adaletsiz olamam musleranın çok uzun zamandır performansı 500 bin euroluk ancak biz 8 katı ödüyoruz.
Muslera giderse daha kötüsüne kalırız korkusu ne biliyor musun rte ye oy vermeyelim ama alternatif yok mecburen rte ye verecez demek.

Gençler oynıya oynıya hata yapa yapa yıldız olacak.yabancı oyuncuya sabır var.ismail çipeye,uğurcan çakıra,okan koçuka ve muhammed şengezere olmaz

Genç ve altyapı oyuncularına sabırla yaklaşalım

Galatasaray taraftarının galiba sonsuza kadar sürecek iki hayalinden biri kaleye genç sümsük bebe koymak ve hocayı başkan yapmak.

Ya muslera formsuz, daha iyisini bulmamız lazım vs gibi fikirlere bende okeyim de kardeş volkandan sonra fener kaleye gitti türkiyedeki en iyi 3 kaleciden birini koydu. Penaltı canavarı gece rüyalarmıza giren kaleci ne old gelenden geçenden 3 tane falan yedi, Trabzon gitti onur yerine bir tane sümüklü buldu başakşehirli oyuncular madara ettiler.
Şu ligde en iyi 4 kaleci say desen boffin illaki olur beşiktaştan bir kamyon gol yedi gollerin alayı da ibretlik.
Yani şu muslera gitsin bebe gelsin muhabbetini önce bir rafa kaldıralım. Tekrar ediyorum ortaya atılan fikir "muslera gitsin" evet doğru ama buraya kadar doğru kalanı değil. Tüm dünya güzelce bir taransa musleranın yarısına oynayacak 1 tık üstü kaleci bulunur buna varım.

2.si şu hocayı başkan yapma hevesinden de vazgeçin.
İyi başkanlık;
-ne iyi bir adamlıkla,
-ne iyi futbol bilginle,
-ne sağlam ta..kla,
-ne bok gibi parayla,
-ne de sonsuz vizyon ile oluyor.
Tecrübe, adam yönetimi, sağlam finans, sağlam ekip, finansal borçuz takım, yerine gelecek hoca ile uyum, hocanın başarılı olması vs. vs.

Öyle kolay değil şu iş ve zaten Galatasaray Spor Kulübü yönetiminin sağlam bir elden geçerek günümüz gerçeklerine uygun bir yönetim biçimine evrilmesi gerekir. Sonra gelecek başkanlarında önemi kalmaz sağlam işleyen bir çark olmalı isimler gider gelir o çark işlediği sürece para gelir oyuncu çıkar.

ne güzel ya...her 2 veya 3 senede bir komple temizlik..sonra yine 10 11 transfer sonra yine komple temizlik...sonrada bu borçlar niye bu kadar diye ağlayalım....bizim ilk önce bir sabit ilk 11 kurmamız lazımdır...komple temizliğe gitmeden önce...bizim tek eksiğimiz ortasahamızın skor üretememesi bunu hâl edersek çok sağlam kadromuz....

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Renktaş bırak yabancı kaleciyi
Uğurcan çakır
Okan koçuk
Muhammet şengezer
Gökhan akkan
Erce kardeşler
İsmail çipe
varken yabancı kaleci istemem.

İsmail bile henüz 1. kaleci olacak düzeyde değil. Kupa maçlarına aldanılmamalı.

İsmail Çipe büyük maçları kaldırır mı ? Bunun Avrupa maçları da var. Ben kaldıracağını sanmıyorum.

Kaleye tecrübeli bir isim lazım. 26-27 yaş ve üzeri yeterince maç sayısına ulaşmış bir kaleci olmalı.

ne güzel ya...her 2 veya 3 senede bir komple temizlik..sonra yine 10 11 transfer sonra yine komple temizlik...sonrada bu borçlar niye bu kadar diye ağlayalım....bizim ilk önce bir sabit ilk 11 kurmamız lazımdır...komple temizliğe gitmeden önce...bizim tek eksiğimiz ortasahamızın skor üretememesi bunu hâl edersek çok sağlam kadromuz....

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
Emre akbaba bundan çok değerli görülüyor bizde zaten.

Çok kaliteli değil belki ama skorer özeliği çok iyi.

İsmail bile henüz 1. kaleci olacak düzeyde değil. Kupa maçlarına aldanılmamalı.

İsmail Çipe büyük maçları kaldırır mı ? Bunun Avrupa maçları da var. Ben kaldıracağını sanmıyorum.

Kaleye tecrübeli bir isim lazım. 26-27 yaş ve üzeri yeterince maç sayısına ulaşmış bir kaleci olmalı.
Volkan babacan veya mert günok derim o zaman

Üst Alt