galatasaray sözlük | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray sözlük

Hayır yazarlık için beklemeyi anlarımda, üye olup çaylak dahi olamıyorsun.gereksiz bir koruma olması,bu sebeple aynıya dönen, sayıca az entry olunca sözlük sıkıcı hale geliyor.

Son dönemlerde takip ettiğimiz duyumcu gurrpeginin zannımca galasevgisini kıskanıp son transfer döneminde nerdeyse hiç duyum vermediği yerdir

bide mahlas kemali diye bi üye var ben burdanda anımsıyorum sanki onu,iyi üyeleri alıp kaideler mocular falan futbolun dibine vururken karşılığında ismailenverleride bize yollamışlar bizde burda onlarla milli mücadele dönemini analiz ediyoruz,bari karşılığında 5 yelek 2 de futbol topu verseydiniz bre vicdansızlar

Üye ve yazar olması zor deniyor da iyi oluyor. Yoksa kuş cennetine döner sözlük ya da önüne gelen yazar olursa bugünün ekşi sözlüğüne döner. İçerik olarak bomboş olur. Az olsun öz olsun. Arada girip keyifle okuyorum.

Bizim forumun başlığına baktım hoş olmayan şeyler yazmışlar yıllar önce. Neler yaşamışlar kim bilir burada! Kişisel husumetlerden ötürü yazılmıştır. Tabi birkaçı hariç.

İçerden kastın ne bilmiyorum ama sallıyor diyorsan bir çok kez gündemi önceden yazdığı oldu.

Terim dominant santrafor postunu paylaştığında, bahsettiği oyuncu MM demişti, o dönem basında da geçmiyordu ismi.

Sezon basinda kadromuz yeterli ligdeki en guclu kadro bizde gibilerinden bir post girmisti o posttan sonra fena uyuz oldum. Net bir duyum verdigine de denk gelmedim ondan sonra mm olayini kacirmisim yalniz. Herkesten once soylediyse iyi

Sezon basinda kadromuz yeterli ligdeki en guclu kadro bizde gibilerinden bir post girmisti o posttan sonra fena uyuz oldum. Net bir duyum verdigine de denk gelmedim ondan sonra mm olayini kacirmisim yalniz. Herkesten once soylediyse iyi

Bundan bir kaç gün sonra da mm konusunda bu postuna bkz yapmıştı diye hatırlıyorum.

Yazın yazdıklarını da hatırlıyorum, en iyi kadro bizde ama 3 orta saha alınacak gibisinden bir şeydi, 3 orta saha gelse haklı olabilirdi.

Bundan bir kaç gün sonra da mm konusunda bu postuna bkz yapmıştı diye hatırlıyorum.

Yazın yazdıklarını da hatırlıyorum, en iyi kadro bizde ama 3 orta saha alınacak gibisinden bir şeydi, 3 orta saha gelse haklı olabilirdi.

Quakerboy direk net duyum veriyordu. Bu biraz yorumla karisik araya duyum serpiyor genelde. Bu tarz heriflerden pek hazetmiyorum.

Yine de twitterdaki duyumcu artiklarindan iyidir tabi

Quakerboy direk net duyum veriyordu. Bu biraz yorumla karisik araya duyum serpiyor genelde. Bu tarz heriflerden pek hazetmiyorum.

Yine de twitterdaki duyumcu artiklarindan iyidir tabi

Bunun duyumculuk niyetinde olduğunu sanmıyorum ben açıkçası, aksi durumda çok ilgi budalası olur sürekli post atardı.

Btw :

Şampiyon olup bu sene de CL gelirlerini alırsak bunlar Sivasspor, Kayseri gibi takılırlar arkamızda.

Hee yönetim ekonomik olarak gerçekten ay sonu, elinde kağıt kalem aile bütçesini denkleştirmeye çalılan Münir Özkul gibi davransa ve bu konuda iyi olsa da, kudurmuş malum şahıs karşısında pasif kalmalarından dolayı değişmeleri gerektiğini düşünüyorum.

Üst Alt