galatasaray sözlük - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray sözlük

herkes eleştirebilir, kendince haklıdır da. samimi iki üyenin birbirine sg demesi bu kadar rahatsız ettiyse forumu takip etmemek iyi bir seçenek. burada kimlik kontrolü yapmıyoruz yaş konusunu bilemem ama bu tip ortamlarda yaş yoktur, saygı kaliteyle ve içerikle kazanılır. ben 20 yaşındaki çocuğun bana kero demesinden rahatsız değilsem, yaş farkına göre de iletişim tarzımızı değiştirmek uygulanabilir değil.

gssözlük ya da twitterda takılmaya devam edebilir. sg lafından çok daha ağır içerikler bulunan ortamlar ikisi de.

Forumumuza laf sokmus. Antu'nun bile gerisindeymissiz.

Keramettin admine emre artemis üzerinden laf sokulmuş diye yorumladım

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Keramettin admine emre artemis üzerinden laf sokulmuş diye yorumladım

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Admire asla saygısızlık yapmamışımdır buradaki çoğu insan birbirine saygı gösteriyor ve buradaki samimiyeti sevdiği için buradalar devlet dairesi gibi ciddiyet isteyip cimere şikayet eden herifler gibi sözlüğe yazmış hazımsızlık diye yorumladım

Bu tarz mecralarin ayakta kalması için bir tık gevşek olunmasinda bir mahsur yok .. Onu üye yapma bunun mesajini sil diğerini daimi banla sonra piyasada adam kalmayınca sözlük gibi 5 dk.da 1 mesaj yazılır..
Heriflerin ısrarla anlamadığı nokta burada o tarz bir ortam oluşturmak isteyen yok

bu seref aydin dediginiz adam topu topu bir isim bilebildi o donem cok hype yapildi bu herife

baglantisi olan bir yonetici vardi adnan sezgin yada sevresinden olabilir ama oyle her transferde etkin bir sekilde duyum paylasan birisi degi;ldi burda cok pohpohlanip gtu tavana cikarildi

iste goruyoruz bir daha foruma girmeye yuzu yok, yani senden transfer duyumu falan bekleyen yok forum ortami sadece transfer sezonunda mevsimlik girip hasat yapan duyumculardan cok cekti

yillardir buraya en ufak olumlu bir katkisi olmus mu ? mac basliklarinda paylasim yapip gorus bildirmis mi?

scout transferleri hakkinda bilgi paylasmininda yada oneride bulunmus mu?

siyasi ve ekonomik basliklarda bir tane mesaji var mi?

bunun gibilere forumumuzda yer yok.

Üst Alt