Galatasaray, Sportif Direktör Pasquale Sensibile ile Anlaşma Sağladı İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Sportif Direktör Pasquale Sensibile ile Anlaşma Sağladı İddiası

Ben çok bakamadım ama Campos'ta 50 yaşında Sportif Direktörlüğe başlıyor. Bize Campos değil, Campos olabilecek biri lazım diyenler sallama moduna geçmiş twitter'da. Benim tek eleştirim, DÖ'nün her sene bir inşaat projesi gibi işler sıkışınca birini getiriyor oluşumuz. Planlı bir çalışma gibi gelmiyor.
Bence bu pek plansız bir iş değil. Burada Campos danışman olunca onun önereceği birinin SD olacağını çoğumuz yazmış yada tahmin etmiştik beklenilen isim genelde yanında getirdiği Sacramento idi onun burada Campos'un kolu vb. olacağını düşünmüştüm ben ama bu adam olmuş adamı tanımadığım için yorum yapamam ama yönetim herhalde kendisinin devam edeceğine inanıyor ki hamlelerini ona göre yapıyorlar ben SD'nin Mart ayındaki Genel Kurul'dan sonra yönetim devam ederse göreve başlayacağını düşünüyordum açıkcası.

Bence bu pek plansız bir iş değil. Burada Campos danışman olunca onun önereceği birinin SD olacağını çoğumuz yazmış yada tahmin etmiştik beklenilen isim genelde yanında getirdiği Sacramento idi onun burada Campos'un kolu vb. olacağını düşünmüştüm ben ama bu adam olmuş adamı tanımadığım için yorum yapamam ama yönetim herhalde kendisinin devam edeceğine inanıyor ki hamlelerini ona göre yapıyorlar ben SD'nin Mart ayındaki Genel Kurul'dan sonra yönetim devam ederse göreve başlayacağını düşünüyordum açıkcası.
Ben TD'yi merak ediyorum daha çok ama tahmin de yapamıyorum. İtalyan SD, Portekiz'li Fransa kariyerli Danışman, İspanyol Scout. İtalyan TD'ler bayağı yükselişte. Kariyerinin başındaki isimler bile bayağı iyi gidiyor. Jardim'e para yetmez gibi geliyor, çokta beğendiğim birisi değil. Gönlüm Schmidt'ten yana. Keşke getirebilseler.

Ben TD'yi merak ediyorum daha çok ama tahmin de yapamıyorum. İtalyan SD, Portekiz'li Fransa kariyerli Danışman, İspanyol Scout. İtalyan TD'ler bayağı yükselişte. Kariyerinin başındaki isimler bile bayağı iyi gidiyor. Jardim'e para yetmez gibi geliyor, çokta beğendiğim birisi değil. Gönlüm Schmidt'ten yana. Keşke getirebilseler.
Schmidt için Ragnick'in önerisiyle ManU yapacak diyorlar bence yapamaz oraya daha isimli birini getirirler ama kendisi en kötü Almanya'da görevini sürdürür. Jardim parasını Hilal'dan vurmuştur zaten o yüzden iyi bir ikna ile neden olmasın kendini tekrar göstermek isteyecektir. İsimleri düşününce Rudi Garcia'da sürpriz olmaz bana. Benim kişisel isteğim de Gallardo'yu görmek takımın başında kendisi de bir risk ama ben ondan iyi bir hava alıyorum şahsen ama o da iyi bir Avrupa takımına gider bence yoksa River'da devam eder.

Üst Alt