Galatasaray, Sportif Direktör Pasquale Sensibile ile Anlaşma Sağladı İddiası - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Sportif Direktör Pasquale Sensibile ile Anlaşma Sağladı İddiası

oyuncu olarak hayal meyal hatirliyorum...90lar doneminde italya kupasinda izlemistim versus inter....
orta saha oynardi, o donem oynadigi takim *castel sangro...
interle son 16 turunda eslesmislerdi zor macti inter adina,
inter ilk maci 1-0
rovansi 1-1 bitirip turu atlayan taraf olmustu,.. mac uzatmaya gidecekken inter beraberligi hafizam yaniltmiyosa 84 civari djorkaeff ile bulup turlamisti...
donemin interinde roberto baggio, dijorkaeff , simeone ,aron winter,
yedeklerde zanetti, pirlo gibi yildizlar vardi...

orta saha da *pasquale macta cok iyi oynamisti, 10 uzerinden 7lik performansi vardi kanimca...

diger yandan,
konuya genel anlamda habere yonelik gorusum;

gecmiste yaptigi *sportif direktorluk konusunda ise nacizane gozlemim ve yorumum,

bir donemin en iyi sportif direktoru idi italya futbolu ozelinde.
*palermo , sampdoria ve ozellikle as roma ile yaptiklari cok cok iyi sportif direktorluk performansi idi,roma da once walter sabatini akanbinde *monchi ile calismisti.........
*monchi kendisini cok ama cok begenir,her donem ovmuslugu vardir. italya ve dunya futbolundaki bilgisi vs ozelinde.

son bildigim 2 sene once sanirim italyan futbol ajansina bagliydi...

nacizane olarak son diyecegim:

sportif direktor olarak anlasiyorsak, - cok ama cok basarili bir is olur kendisini kulubumuz bunyesine katmak.
Çok güzel cvsi yaptıkları belli adam onemli

Birleşmiş milletler gibi bir şey olduk yav. Türk başkan , Hollandaya yakın başkan ın sağ kolu gibi biri, portekiz danışman , italyan sportif direktör ve ispanyol scout ile teknik direktör :asd:

Bu hamleyi bile savunan ahrazlar çıkar kesin
Adamı tanıyor musun? Kötü biri mi? Eğer adam hakkında bir yorumun yoksa bu hamleyi beğenen kişilere neden laf ediyorsun? Adamı bilmediğim için yorum yapmıyorum bu konu hakkında bir tek zamanlama olarak bana yanlış geliyor diye yorum yapabiliyorum eğer adamı detaylı tanıyorsan bilgilendirirsen sevinirim.

Bakıyorum gedsondan akıllanmayanlar olmus.Bu kadar abartıli hal ve hareketler bi yerde patlar.Lüzumsuz bi enerji akisi sagliyosunuz.ben burak elmasin gitmesini istiyorum ama gitmeyecegini bilerek bu hamleleri yapıyor belliki.sosyal medyada arastirmadan,etmeden gereksiz konusanlar var,cok fena yanılacaklar.bu da Galatasaraya çok yarar saglayacagi icin,hic bir önemi yok artik. Aglayin durun

Burada eleştiren arkadaşlar kimi isterdi fotomacta iddia bülteni yapan biri mi olsun sd?
Sportif direktör işi Türkiye'de tutmaz reis tutmadı tutmayacakta. En başta mali sorundan dolayı tutmaz.Sportif direktör denilen arkadaşa belli bir bütçe vermen lazım ki t.d ekibi ve futbolcu ekibi kursun kendi ''İzleyici'' takımıyla Sonrasında futbolcuların maaşlarını günü gününe saati saatine ödemen lazım ki Sportif direktörü iplesinler. Böyle bir yapı günümüz şartlarında mümkün değil. Dolayısı ile boşa harcanan para olur sportif direktöre verilecek paralar.

Üst Alt