Galatasaray Tarihinin En Kötü 11'i - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Tarihinin En Kötü 11'i

Cevap: Galatasaray Tarihinin En Kötü 11i

Hayri abiye ayip etmissin ama,Salakca goller yerdi bazen (cok defa ) mac kaybettirirdi ama harbi delikanliydi tam bir Galatasaraliydi.tanjuyla ridvani ayni pozisyonun icinde dövmesi bile yeterdi bize.

Birde Polanyali Kosecki vardi bir derby de oda bu eziklerden birisini yuvarlamisti,hatta tutmasalar Hakemide hemen halledecekti :))

Onun yüzünden az mı boynu bükük gittim okula, gençliğimin kabusuydu :)

Cevap: Galatasaray Tarihinin En Kötü 11i

zapata

cihan---------servet-----tamaş---------abdullah ercan

pino---------inamoto------m.sarp------- murat erdoğan

lukunku-----yaser yıldız

_____________Muslera___________
Eboue____Ujfalusi___Neill_____Telles
__________Melo___Selçuk_________
____Bruma___Sneijder___Podolski___
____________Drogba______________
En kötü kadroyu izlediklerimden bu seçerim.

bunlar kim

----------------------------Sphear--------Horvath----------------------------------------------

--------------------------------------Iorfa---------------------------------------------------------

benim GS database'de bulamadım bu herifleri.

oynadılarsa da silmişim o derece..

Aslında konuya şu açıdan bakmak lazım..

1-) galatasaray tarihinin en kötü ve aynı zamanda en maliyetli kadrosu nedir?

yoksa son 15 senedir alt yapı kazma kürek dolu..

bunlar kim

benim GS database'de bulamadım bu herifleri.

oynadılarsa da silmişim o derece..
Sphear ve Horwath Mpenza ile ,Jardel karsiligi bize kitledikleri 3 cop oyuncu,ki Jardel i koparanda okan ve emre pislikleriydi,adam leblebi gibi gol atiyordu sonra takimi satip intere gittiler kolkola. İorfa da tek golunu bir hazirlik macinda MİY e atmisti diye hatirliyorum o maca gitmistim 40derece sicakta zaten diger oyuncularin dili cikmisti dışarı bu Afrlkali olunca kosuyordu deli danalar gibi

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Zapata
Tarık Cris Tamas Carole
Mustafa Sarp Barış Özbek
Yiğit G. Hayrovic
Ali Lukunku Umut Bulut

Benim yaşımın yettiği bunlar aklıma geldi.

Sphear ve Horwath Mpenza ile ,Jardel karsiligi bize kitledikleri 3 cop oyuncu,ki Jardel i koparanda okan ve emre pislikleriydi,adam leblebi gibi gol atiyordu sonra takimi satip intere gittiler kolkola. İorfa da tek golunu bir hazirlik macinda MİY e atmisti diye hatirliyorum o maca gitmistim 40derece sicakta zaten diger oyuncularin dili cikmisti dışarı bu Afrlkali olunca kosuyordu deli danalar gibi

Bir kısmını hatırladım ama hiç iz birakmamislar bende .herhalde jardel gidince küsüp takibi bırakmıştım.

Tum sayfalari okumadim ama cogunuzun yasi yetmeyebilir

Barry Venison
Marsh
Knup
Barusso
De boer(hayal kirikligu)
Kuzmanovski
Bratu
Petre
Tamas
Sarr
Nicolescu
Lutu
İorfa
Mpenza
Horwath
Mapeza

Mutlaka aklima gelmeyen de vardir

Tamas bence o kadar kötü degildi ya. Hatta o adami ertesi sezon satip para kazanmistik.

Bratu ve Petre'yi de gelirken bayagi pohpohlamislardi saf yetenekler falan diye balon cikti adamlar. Bratu dan da para kazanmistik, cok ilginc o zamanlar elimizdeki kötü oyunculardan para kazanmasini biliyorduk. Son senelerde bunu hic beceremiyoruz.

Tamas ve Bratu'yu ödedigimiz paranin iki katina satmistik yanlis hatirlamiyorsam.

kaleci: mehmet(TSYD kupası maçlarında mal mal gol yiyip kafasını direklere vuruyordu)

sağ bek: tartışmasız tarık çamdal

stoperler: burdisso-almaquer

sol bek: insua

orta saha: efsane BAM üçlüsü

kanatlar: lutu-pino

forvet: iorfa-ali lukunku

Rezalete bakar mısınız?

Orhan Ak
Barış Özbek
Serkan Calik
Yaser Yildiz
Carrusca