Galatasaray Tarihinin En Kötü 11'i - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Tarihinin En Kötü 11'i

Cevap: Galatasaray Tarihinin En Kötü 11i

Evet ya değilmi...

Nerden çıkarttılar şu UEFA kupasını...

Ne gereği vardı ki...

Bazılarının 30 yıldır alamadığı Türkiye Kupası gibi ne güzel hayalden bile uzaktı... Rüyaları süslüyordu sadece...

Gittiler aldılar başımıza dert açtılar o kupaları...

O yüzden doğru seçim; en kötü kadro olarak !!!

taffarel

ümit davala-popescu-b.korkmaz-h.ünsal

okan-suat-ergün-hagi

arif-h.şükür

yedekler:

capone

fatih

emre

h.şaş

marcio

Evet en kötü kadro budur.Bülent Korkmazı bu topiğe yazıp ısrarla savunanlara inat yalnız kalmasın kaptan diye..

Galatsaray tarihi demişsin ama şöyle bir kadrolara baktım en fazla 90 lara kadar gidilebilmiş. yanlışlarla dolu başlık olmuş

zapata(kimseyle tartışmam)

suat usta almaguer yalçın ayhan orhan ak

fabio pinto mustafa sarp bülent akın carrusca

revivo christian

yedekler

gk: mehmet(direkçi)

petre

bratu

cihan haspolatlı

serdar özkan

mehmet batdal

serkan çalık&barış özbek

knup

gökmen özdenak(ayı gökmen)

Leo Franco

Suat Usta--Sergio Almaguer--F. De Boer--Orhan Ak

Barış Özbek--Bülent Akın--Petre--Carrusca

Bratu--Lukunku

Bülent Korkmaz mı yazılıyor bu topikde. Laaaannn :mad:

Vay arkadaş ya. Ne biçim adamlarsınız

Veli sen yazmışsın. Napıyon olum yaa.

Neyin peşindesin. Olum adam kaliteli bir stoper değildi eyvallah ama yani buraya yazılacak adam mı Allah aşkına

Neyse bir sürü adam uğraşmış seninle, ben de şimdi aynı şeyleri yazıp da sana aynı şeyleri yazdırmayayım :)

Veli sen yazmışsın. Napıyon olum yaa.

Neyin peşindesin. Olum adam kaliteli bir stoper değildi eyvallah ama yani buraya yazılacak adam mı Allah aşkına

Neyse bir sürü adam uğraşmış seninle, ben de şimdi aynı şeyleri yazıp da sana aynı şeyleri yazdırmayayım :)

Abi ben Bülent Korkmaz'ın Galatasaray'lılığına , Galatasaray'a hizmetlerine asla bir şey diyemem , haddim değil .

SADECE futbolcu olarak pek beğenmezdim kendisini . Stoper olarak beğenmezdim yani . Çalım atamıyor diye değil . Sen de yazmışsın zaten kaliteli bir stoper değildi diye . Prekazi'nin "birlikte oynadığım en kötü defans oyuncusuydu" dediğini kendi ağzından duydum Bülent için .

Yüreği ile oynardı tabi , ona tek bir sözüm bile yok . Benim Galatasaray'a basit bir taraftar olarak fiziki katkılarım ; klavye başından yazılar yazmak , 5-6 yılda 5-6 tane forma almak , Ali Sami Yen'e gitmek gibi cüzzi katkılar iken , Bülent Korkmaz'ın inanılmaz emekleri oldu Galatasaray'a . O katkılarına laf söylemek haddime değil .

25 yaşındayım ; hadi 10 senedir analiz yapacak kadar futbol izledim desem ; Bülent benim seyrettiğim en kötü stoperlerden biriydi . Fatih Terim'in Bülent yüzünden kulübede kaç sefer çıldırdığını sen daha iyi hatırlarsın benden .

Son kez yazıyorum , sadece B.Korkmaz kötü stoperdi dedim diye , linc ettiler beni ya :)

Hemen UEFA finalindeki sargılı fotoğrafları falan .

Bunlara da ben popülist yaklaşım yapıyorsunuz dedim . İyice sinirlendiler . Amacım asla Bülent'i manevi anlamda küçültmek değildi .

Bana göre , B.Korkmaz = Kötü stoper ama Büyük Kaptan . [Son zamanlarda Fb moderasyonlu programlara çıkıp , GS ' ya sallasa da , GB maçından sonra el hareketi yapsa da ]

Tamam ya Veli adamı beğenmiyor. Anlatmak istedikleri de farklı şeyler.

Adamın sargılı kollu fotoğraflarını falan göstermek de Veli'ye bir cevap değil.

Neyse olabilir. Sonuçta Fatih Terim'den nefret eden adamlar da var aramızda.

Anladım ben seni :) (Ki ben bu forumda Bülent Korkmaz'a nasıl ulaşabilirim şeklinde başlık açmış bir Bülent Korkmaz hayranı olarak anladım seni)

Tamam ya Veli adamı beğenmiyor. Anlatmak istedikleri de farklı şeyler.

Adamın sargılı kollu fotoğraflarını falan göstermek de Veli'ye bir cevap değil.

Neyse olabilir. Sonuçta Fatih Terim'den nefret eden adamlar da var aramızda.

Anladım ben seni :) (Ki ben bu forumda Bülent Korkmaz'a nasıl ulaşabilirim şeklinde başlık açmış bir Bülent Korkmaz hayranı olarak anladım seni)

Çok sağol Rıza abi ya .

Tartışma farklı eksenlere kayınca sonra ben de bir anlık sinirle gidip sözlük'e talihsiz bir başlık açtım isim vermeden B.Korkmaz ile ilgili [sonradan çok pişman oldum] da allahtan modlar kapattı .

Anlatmak istediğim şeyi anladığın için çok sağol gerçekten ya :)

Sen çok büyük bir B.Korkmaz hayranı olmana rağmen beni anlayabiliyorsun .

İşte tek bir noktaya odaklanmayıp , düşünce fanatizminden uzak ,karşısındakinin gerçekten ne demek istediğine bakabilen birisi oldu mu karşında , tartışma başka eksenlere de kaymıyor , ana konudan da uzaklaşmıyorsun .

Saygılar heis :tiphat:

Çok sağol Rıza abi ya .

Tartışma farklı eksenlere kayınca sonra ben de bir anlık sinirle gidip sözlük'e talihsiz bir başlık açtım isim vermeden B.Korkmaz ile ilgili [sonradan çok pişman oldum] da allahtan modlar kapattı .

Anlatmak istediğim şeyi anladığın için çok sağol gerçekten ya :)

Sen çok büyük bir B.Korkmaz hayranı olmana rağmen beni anlayabiliyorsun .

İşte tek bir noktaya odaklanmayıp , düşünce fanatizminden uzak ,karşısındakinin gerçekten ne demek istediğine bakabilen birisi oldu mu karşında , tartışma başka eksenlere de kaymıyor , ana konudan da uzaklaşmıyorsun .

Saygılar heis :tiphat:

veli bi sus lan

[video=youtube;cxXp3KhhI8s]https://www.youtube.com/watch?v=cxXp3KhhI8s&feature=related[/video]

Üst Alt