Galatasaray Tarihinin En Kötü 11'i - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Tarihinin En Kötü 11'i

Cevap: Galatasaray Tarihinin En Kötü 11i

Bu aslında birazda sevgili basınımızın bize aşıladığı " yabancı her zaman evladır" zorlamasından değilmi...

Hele ki Brezilya , Portekiz , İspanya menşeli oyuncular üzerinde ısrarla yapılıyor...

Adam oradan geliyorsa tamam ya kesin iyidir... Tamam al içeri...

O zamana kadar adını hic duymadıgım Horvath geldiginde UEFA.com 20 punto bas manset atmıstı, haber ana sayfada 2 gun kaldı. Herifi buyuk futbolcu sandıydım, hala oyle sanarım. :SS:

304130_Galatasaray_SK.jpg

Zapata / Hayrettin dışında bir itirazım yok açıkçası...

Aslında burada izafiyet durumu var...

Neye göre iyi neye göre kötü...

Ve daha önemlisi aslında tarihin en kötü dediğinizde iş bambaşka bir boyuta gidiyor...

son 10 yılın 20 yılın dediğinizde başka...

Örneğin; Hayrettin yediği goller yüzünden belkide sizin tarafınızından buraya layık görüldü ama daha beterlerini simoviçte yemiştir...

Hatta Muslera bile yemiştir...

Ama açıkçası o yıllarda oyuncunun motivasyonu çok önemliydi ve buna dikkat eden önem veren oyuncular taraftara motviasyonlu (en azından izlenimi verene) görünen oyuncular her zaman taraftar tarafından sevilmiştir...

Fatih Terimin ikinci dönemindeki transfer ettiği futbolcular ve geçen seneki kadrodan barış , zarp .

Tartışmada argümanı kalmayan insan , sonunda yaş kozunu oynar . Bülent Korkmaz 87 den beri A takımda yer alır , 93-94 lerden itibaren düzenli forma giymeye başlamıştır . Yani bir insan evladının aklının nacizhane yetmeye başladığını düşündüğüm 12-13 yaşlarından itibaren uzuun bir süredir izlemişim ben bu adamı . Yani B.Korkmaz'ın muhteşem futboluna şahit olmak için 250 yaşında olmaya gerek yok . Ayrıca kimsenin fikrini değiştirmek gibi bir niyetim yok . İsteyen gidip B.Korkmaz'a tapabilir . Sen de benim fikrimi değiştiremezsin . O yüzden görmezden gelin ve konuyu daha fazla saptırmayalım 40 yaşında bey .

Gökmen Ayısınıda yazın buraya nasıl oynadığını bilmiyorum ama bu kadar cahil bi heriften nasıl futbolcu olur ki

Barusso vardı birde. :D yeni Appiah falan deniyordu.

Tam bi fail kardeşimizdi, bildiğim kadarıyla şuan futbol hayatını her sene bir takıma kiralanarak geçiriyor.

Güzel kardeşim ya sen gerçekten Fenerlisin ve bütün bunları bu forumu karıştırmak için yapıyorsun veya dün gece içkiyi fazla kaçırdın ve o halinle PC ye oturup birşey yazma gereği duydun...

Ne gelirse razıyım kardeşim ceza falan bıraktım artık;

Tartışmada argümanı kalmayan insan , sonunda yaş kozunu oynar . : yahu nasıl kalmasın... Sana arguman iste alasını getireyim... Arguman benim yüreğimde ama onuda sen göremezsin nafile.. boşa uğraşmıyorum o yüzden...

takımda yer alır , 93-94 lerden itibaren düzenli forma giymeye başlamıştır . O yıllarda ve sen o yaşlardayken nice çizgi film ve dizi kahramanıda vardı... Allah bilir sen onlarıda kendine birer kahraman olarak seçmiş olmalısın. Nasıl ki kendine Bülent Korkmaz'ı düşman bellediğin gibi...

İsteyen gidip B.Korkmaz'a tapabilir Sana sadece şunu yazabilirim; " LA İLAHE İLLALLAH "

Sen de benim fikrimi değiştiremezsin benim öyle bir amacım hiç olmadı... zaten varsa bile seni anladıktan ve öğrendikten sonra çoktan tükenmiştir...

Uzun lafın özü;Son kez şunu yazmak istiyorum;

Ben Bülent Korkmaz'ı eleştirmene değil; Tarihin En kötü Futbolcusu yaptığın için tepki gösterdim... Bizde eleştirmişsizdir Bilenti... Hatta belki bizde küfür bile etmişisizdir maç siniriyle ...

Ama asla yıllarca Galatasaray Kaptanlığı yapan bir oyuncuyu değil Tarihin En Kötü 11 ine almayı 111 'ine bile almak aklımdan geçmez...

Aklından geçirenide şahsım adına Galatasaray'lı olarak kabul etmem...

Yani ister sev ister sevme... Çokta umrumda...

Ama eski bir Galatasaray kaptanına hakaret etme en azından..............

Tartışmada argümanı kalmayan insan , sonunda yaş kozunu oynar . Bülent Korkmaz 87 den beri A takımda yer alır , 93-94 lerden itibaren düzenli forma giymeye başlamıştır . Yani bir insan evladının aklının nacizhane yetmeye başladığını düşündüğüm 12-13 yaşlarından itibaren uzuun bir süredir izlemişim ben bu adamı . Yani B.Korkmaz'ın muhteşem futboluna şahit olmak için 250 yaşında olmaya gerek yok . Ayrıca kimsenin fikrini değiştirmek gibi bir niyetim yok . İsteyen gidip B.Korkmaz'a tapabilir . Sen de benim fikrimi değiştiremezsin . O yüzden görmezden gelin ve konuyu daha fazla saptırmayalım 40 yaşında bey .

Sarp bildiğin kötü değil Trojandı. ;)

Adamı futbolcu yerine koyduk oynattık arkamızdan iş çevirip birde takıma küfrediyor, dizine çarpan topla gol atıyor taraftara artistik yapıyor.

Galatasaray futbol tarihihnin gördüğü en yetneksiz futbolcudur B.Korkmaz .

İkincisi de M.Korkmaz'dır . İkisini de çocukken cin çarptığını düşünüyorum .Zira ayaklarının yamukluğu başka türlü açıklanamaz .

Servet ile ilgili açıklama yapmak istemiyorum zira kendisi faal futbolcumuzdur , ceza almak istemiyorum .

Ü.Karan leş oğlu leş bir futbolcudur , efsanem HAGİ'm bunu görüp hakettiği yere ; Anadolu'ya postalamıştır . Ümit aynı zamanda Fb ile birlik olup şike yapmıştır .

Sonuç olarak , yazdığım 11 [bana göre] GS tarihinin en yeteneksiz futbolcularını barındırır .

Arkadaşım ben Galatasaray'lı oluşundan dolayı söylemedim öncelikle burada kötü oyuncular yazılıyor.. Yeteneksiz oluşu farklıdır.. Kötü oyuncu olduğu farklıdır.. Jo yetenekliydi de ne oldu..Ya da Frank de boer bana göre senin saydığın bu konuda en iyi olan defanslardan biriydi.. çok mu iyidi Galatasaray'da?? Ki bir çoğumuzun yazdığı isimlerin başında geliyor.. Bu onun yeteneksiz olduğunu göstermez.. Kötü oyuncu olduğunu da göstermez Galatasaray'da kötü oynadığını gösterir..

19 yıl Galatasaray'da 630 maç oynayan bir adama kötü demek sadece Bülent'e değil..Galatasaray'a da hakarettir!!

Yine Servet de çok yeteneksiz bir oyuncudur diken üstünde izlerim ama 3 yıl FB'de 4'yıl GS'de banko oynamış ve Marsilya'nın kapısından dönmüş bir oyuncuya kötü demek çok doğru değil ki 2007-2008'de gösterdiği performansla yılın defans oyuncusu seçilirken de bizim oyuncumuzdu..

Ümit Karan'ın karakteri düzgün olmayabilir buna birşey diyemem ama Galatasaray'da 100'e yakın gol atmış bir oyuncuya Galatasaray kariyeri kötüydü demek saçma kusura bakmayın ama

------------------------------leo franco--------------------------

ibrahım yavuz---------kuzmanovskı------venıson------abdullah ercan---

pınto----------------mustfa sarp------barıs özbek------serdar ozkan----

----------------crıstıan-------------lutu-------------

------------------------------leo franco--------------------------

sarr---------f.de boer------almaguer------abdullah ercan---

serdar özkan-------inamoto---------barruso------------carrusca----

----------------lukunku-------------radu nicılescu-------------

Üst Alt