Galatasaray, Trezeguet'i Resmen İstedi! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Trezeguet'i Resmen İstedi!

Ribery ve Robbeni bu denli istemek ve Trezegeye cakma demek
zamaninda Fblilerin Riberye Anelkanin bonusu demesine benziyor biraz
HUR
MET
LER

Eglence tarzin kendini samar oglani yapip millete show sunmaktan ibaret anlasilan.

Enver Pasha seni gorse suratina en balgamli tukurugunu kondururdu Ugur.
Yaşına veriyorum seviyesiz yorumlarını ama iyi en azından küfür etmeden argoyla bitirebilmişsin iki satırlık postunu :) Sen de gir tahminini sen rezil et beni sıkıyorsa :) Boş laf sıfır icraat = Demir Baş...Since 1996...

Yaşına veriyorum seviyesiz yorumlarını ama iyi en azından küfür etmeden argoyla bitirebilmişsin iki satırlık postunu :) Sen de gir tahminini sen rezil et beni sıkıyorsa :) Boş laf sıfır icraat = Demir Baş...Since 1996...
Bu hayatta dunya kupasi tahminiyle kendini kanitlamaya calisip oksijen israfindan baska isi olmayan insanlarin bahsettigi icraatlari yapmama gayretindeyim.

Umarim bir gun takintili tavirlarini duzeltip farkli acilardan olaylara bakmayi ogrenebilirsin ama cok onem verdigin yasin geregi pek mumkun degil anlasilan.

Oğlum ne boş adamsın yav.

Delikanlılıktan bahsediyorsun ama bulunduğun iddia nın altını dolduramıyorsun. Hâlâ bekliyorum nerde senin delikanlılığın ortaya döksene hadi Marttan beri benim bütün yanlış tahminlerimi.

Dünya kupası tahmini yürütmekle delikanlı mı olunuyor. Vallah cins adamsın ha. Alpay zahmet edip yazmış bütün maçları ben senin için o zahmete girmeyi düşünmüyorum. Konu açacağım demişsin oraya atarım tahminlerimi ama sen önce şu söylediğinin arkasında dur ve yanlış tahminlerimi göster çakma Ismail Enver.

Skor tahminiyle futbol bilgisi ölçen dünyadaki tek birey.

sent via GSC

Ribery'e, Robben'e bonservissiz yıllık 5 milyon euro verelim deyince sinir krizi geçirenler, şu çakma trezeguet'eye 5 milyon bonservis verip en aşağı 2.5 milyon euro maaş vermeye razı...Gerçekten çok ilginç...Bir yanda dünya yıldızı bir kanat toplam 5 milyon euro bir yandan çakma çingen kanat 7.5 milyon euro maliyet...Biri sana sınıf atlatacak diğeri amrabat-dirar etkisi bırakacak :)
ikisi de 5 ve 10 milyon el parası da isterler. Bide bıktım şu yaşlı adamlara para baymak sevdasın dan

Kac sayfa gecti bu konuda hala devam mi ediyorsunuz yahu? Bikmak usanmak da yok birakin bu itismeyi de oyuncu hakkinda fikirlerinizi belirtin ya da bir nokta koyun artik bu sacmaliga. :coffee:

Ben herkesten daha cok bilgiliyim diyen de,asla yanilmam diyen de yalan söylüyordur

Trezeguet konusuna gelecek olursak 5 milyon euro bonservis bedeli verebilecegimizi zannetmiyorum,özelikle UEFA ile yapilacak anlasmadan sonra oyuncu satmadan olmaz bu is

56c746790a8b6b12034667106b140bd5.jpg
ec32e83baef68926e4ac7b395411d013.jpg

H.o.

Oğlum ne boş adamsın yav.

Delikanlılıktan bahsediyorsun ama bulunduğun iddia nın altını dolduramıyorsun. Hâlâ bekliyorum nerde senin delikanlılığın ortaya döksene hadi Marttan beri benim bütün yanlış tahminlerimi.

Dünya kupası tahmini yürütmekle delikanlı mı olunuyor. Vallah cins adamsın ha. Alpay zahmet edip yazmış bütün maçları ben senin için o zahmete girmeyi düşünmüyorum. Konu açacağım demişsin oraya atarım tahminlerimi ama sen önce şu söylediğinin arkasında dur ve yanlış tahminlerimi göster çakma Ismail Enver.

Skor tahminiyle futbol bilgisi ölçen dünyadaki tek birey.

sent via GSC
Oğul moğul haddini bil ahanda başlık açtım gel mertsen tahminlerini gir Alpay delikanlı en azından nefsi için değil katkı amaçlı tuşa basmış...Zaten senin hedonist olduğunu bildiğimden zahmet olmasın diye hazırladım sadece her zaman yaptığın gibi sallayacaksın tahminlerini :) Ahanda başlık tanıdık geldi mi :)

ismailenver vs şer dörtlüsü

Trezeguet fırsat gibi gözükse de bizim için lüks şu an bence. Telles'ten gelecek satış payı + Cavanda'yı iteleyebilirsek oradan gelecek parayla sanırım 5m denkleştirebiliriz bir şekilde. Ama hadi Trezeguet'i aldık diyelim, sonrası için yine elimiz kolumuz bağlı. Eğer CL'de gruptan çıkmayı geçtim, 3. olup Avrupa Ligi'nde devam etmek istiyorsak çok iyi bir orta sahaya ihtiyacımız var. Kaldı ki daha forvet, stoper vs saymadım.

Özetle, şu an kanat oyuncusu için trink 5m verecek bütçemiz yok. Kadrodaki gereksizleri elden çıkarıp açılan bütçe ile asgari fiyata azami katkıyı alacağımız oyunculara yönelmemiz lazım. Ha Rodrigues transfer yaparsa, iyi bir bonservis elde edersek, hareket alanımız genişlerse Trezeguet'in alınmasına karşı çıkmam.

Oğul moğul haddini bil ahanda başlık açtım gel mertsen tahminlerini gir Alpay delikanlı en azından nefsi için değil katkı amaçlı tuşa basmış...Zaten senin hedonist olduğunu bildiğimden zahmet olmasın diye hazırladım sadece her zaman yaptığın gibi sallayacaksın tahminlerini :) Ahanda başlık tanıdık geldi mi :)

ismailenver vs şer dörtlüsü
5.kez söylüyorum delikanlılığa önem veren Uğur bey.

Nerede benim yanlış tahminlerim hani. Tee Marttan beri hep görmüşsün ya.

Utanmadan hâlâ yazıyorsun yok delikanlı yok hedonist diye.

Ezikliktir bu.

sent via GSC

Üst Alt