Galatasaray, Trezeguet'i Resmen İstedi! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Trezeguet'i Resmen İstedi!

59254a4f191778b5d85a34d8cc584ef5.jpg

@Alp Memduh Kalyoncu @Alpay Asma @Can BÜYÜK @Demir Baş lafınızın arkasında durun madem futbol bilginisiniz ya ben de cahiliyim hep geçmişten örnek veriyorum, 5 sene 10 sene öncesinden tüm forumun önünde meydan okuyorum 2 gün sonra dünya kupası girin tahminlerinizi ben de gireceğim kim futboldan anlıyor kim anlamıyor ortaya çıksın...Alp ve Demir zaten argümanı kalmayınca küfür ederler Can ile Alpay da konuyu çevirmeye çalışıyor...Muhatap olmuyorum nobranlığı altında ama kendileri alıntıladılar bu başlıkta isteyenler kontrol edebilir.

Trezeguet'nizin de maçları yorumlayın :)
Yazdıklarımın tekine bile cevap veremedin Rodrigues ile alakalı?Babalar gibi argüman koydum önüne sen önce onlara cevap ver demogoji yapma.Bence forumda bu arkadaşa özel bir bölüm açalım enver zart zurt kendi çapında takılsın,futboldan anlama kıstası da dünya kupası tahmini yapmak ahahahah.Yahu Uğur kardeş sen ne değişik bir kardeşmişsin ya?

Küfür eden sensin, 6-7 kelimelik post atıp sıfır önerme üreten sensin mantık diyorsun...Tamam @Demir Baş kaçtı :) İyi tahmin veremedi zira tutarsa iyi ama %50nin altında tahmin ederse rezil olacak biliyor...1997-1999 doğumlu olup Ribery'e laf atmandan belliydi...
1996*

Bu seni asiri mutlu ediyordur simdi yasimla felan dalga gecersin sjsjj

Seninle yaristirmaya calistigim bir sey yok benim, olayi sidik yarisina donusturmeye calisan sensin.

Cunku ezildigin icin senin yarismaya ve kendini kanitlamaya ihtiyacin var benim yok.

Ama yarisma fikri iyiymis. Transfer politikasindan ne kadar anladigimizi olcmek icin DK tahmini djjsjs git iddia felan oyna bari ise yarasin :)

Hayatımda alkol almadım ama sen alabilirsin de konuyla ne alakası var? Geçen ay robben ve ribey gibi isimlere 5 milyon maaş verilmez deyip bu çakma adama 5 milyon boservis verilir dersen adam bedavaya mı oynayacak? Eee o zaman maliyeti dünya yıldızlarını geçmiş oluyor...Mantığını kurabildin mi? Bu adama 7 milyon euro üzeri verince batmıyorsan, tarıka-selçuka-gündoğana-adiliye yıllık 5.5 milyon euro verirken batmıyorsan robbene vereceğin 5 milyon euro ile batmazsın zira bir örnekte 2 , diğer örnekte de yarım milyon az çıkıyor bütçenden...

Ama tabii sen ribery bizdeyken 10 yaşında olduğundan akıl yeni yeni baliğ olduğundan olayları kavrayamayabilirsin. İşte dünya kupası geldi az gez ve tüm maçları izle de futbol bilgin gelişsin...1990 dünya kupası da dahil tüm maçları izledim hala eksikliklerim oluyor az maç izle ondan sonra gel...
Ahahahsah Ribery bizdeyken 10 yaşındaydın lafı ağır ve komik olmuş. Garip olan tam da 10 yaşındaydı sjsjsjs

Yazdıklarımın tekine bile cevap veremedin Rodrigues ile alakalı?Babalar gibi argüman koydum önüne sen önce onlara cevap ver demogoji yapma.Bence forumda bu arkadaşa özel bir bölüm açalım enver zart zurt kendi çapında takılsın,futboldan anlama kıstası da dünya kupası tahmini yapmak ahahahah.Yahu Uğur kardeş sen ne değişik bir kardeşmişsin ya?
Rodrigues'ten bahsettiğim tek bir post mu var başlıkta...Benim dediğm açık bu trezeguet denen tenekeye verilsin denen paraların azını robben ve ribery sözleşme imzalamamışken önerdiğimde kriz geçiriyorlardı dedim ki zaten yine bu başlıkta da belli ettiniz kendinizi...Rodrigues'ten bahsetmedim hiç...Sen tahminlerini gir...

1996*

Bu seni asiri mutlu ediyordur simdi yasimla felan dalga gecersin sjsjj

Seninle yaristirmaya calistigim bir sey yok benim, olayi sidik yarisina donusturmeye calisan sensin.

Cunku ezildigin icin senin yarismaya ve kendini kanitlamaya ihtiyacin var benim yok.

Ama yarisma fikri iyiymis. Transfer politikasindan ne kadar anladigimizi olcmek icin DK tahmini djjsjs git iddia felan oyna bari ise yarasin :)
Ne ezilmesi Can Büyük ben rummenigeden daha iyi futbolu biliyorum dedi eğleniyorum 4ünüzle de sadece amacım tahminlerinizi alıp sizi gömmek :) Ribery-Robben boş olsa adamlar şampiyonlar ligi yarı finali oynar mı? douglas costayı göndertir mi? sözleşmelerini uzattırır mı, pokal finali oynarlar mı...Haaa bunlar 10 sene önce değil haa daha geçen ay oldu :)

Ribery ve Robben boş oyuncu olduğunu söyleyen yoktur zaten, sadece yaş, ücret ve Trezeguet ile kıyaslama yapmana karşı çıkıyorlar arkadaşlar.

Tamam grup maçları nerede? Onlara da gir ayrıca grup maçları sonrası eliminasyonu sonra da girebilirsin...Çünkü ben her maça gireceğim böyle 1-2 yazmak yetmez...Maç hakkında şu kazanır ya da yenilmez derseniz de olur çifte şans gibi yani...

Gönder tahmin olan simulasyonu girerim. Ama futbol bilgimizi en uzağa kim işer gibi tahin yaparak yarıştırmak zorunda değiliz. Zira ne ben iyi tahmin edince daha iyi futboldan anlıyor olacağım, ne de sen daha kötü yaparsan daha az anlıyorum diyeceksin.

Rodrigues'ten bahsettiğim tek bir post mu var başlıkta...Benim dediğm açık bu trezeguet denen tenekeye verilsin denen paraların azını robben ve ribery sözleşme imzalamamışken önerdiğimde kriz geçiriyorlardı dedim ki zaten yine bu başlıkta da belli ettiniz kendinizi...Rodrigues'ten bahsetmedim hiç...Sen tahminlerini gir...
Ben bahsettim,örnek olarak verdim.O da isimsiz bir adam,senin mantığınla onun transferi de yanlıştı,ama şuan takımı şampiyon yapmış ve en değerli futbolcu kadrodaki diyorum.Trezeguet'te de bu potansiyel var diyorum.Kafan basmayacaksa heceleyeyim anlatmak istediğim şeyi.Ben neredeyim bu fındık nerede,hala tahmin mahmin diyor ya. :)Tahminle bilgi ölçebileceğini düşünecek kadar noobsun.
Wasted.

Ne ezilmesi Can Büyük ben rummenigeden daha iyi futbolu biliyorum dedi eğleniyorum 4ünüzle de sadece amacım tahminlerinizi alıp sizi gömmek :) Ribery-Robben boş olsa adamlar şampiyonlar ligi yarı finali oynar mı? douglas costayı göndertir mi? sözleşmelerini uzattırır mı, pokal finali oynarlar mı...Haaa bunlar 10 sene önce değil haa daha geçen ay oldu :)
Eglence tarzin kendini samar oglani yapip millete show sunmaktan ibaret anlasilan.

Enver Pasha seni gorse suratina en balgamli tukurugunu kondururdu Ugur.

Gönder tahmin olan simulasyonu girerim. Ama futbol bilgimizi en uzağa kim işer gibi tahin yaparak yarıştırmak zorunda değiliz. Zira ne ben iyi tahmin edince daha iyi futboldan anlıyor olacağım, ne de sen daha kötü yaparsan daha az anlıyorum diyeceksin.
O simülasyon boş maç maç girelim zira bir tek sen delikanlı çıktın en azından konuyla alakalı yazabiliyorsun...Biri ben çeçenim diyor diğer rodrigues diyor kel alaka...Tek bir başlıkta toparlıyalım sonra yok ben oraya girmiştim ben sonra tahminimi değiştirdim olmasın. Bir de grup maçları sonrası belli değil ki onu isterseniz aynı başlıkta grup maçları bittikten sonra yazalım. Ben şimdi başlık açıp linkini buraya bırakacağım hürmetler...

Üst Alt