Galatasaray tribününde üzücü olay


Taraftar tribünden düştü!Süper Lig'de Galatasaray ile Ankaragücü arasında oynanan ve sarı-kırmızılı takımın 3-0'lık galibiyeti ile sonuçlanan maçın ardından Galatasaraylı taraftarların bulunduğu kapalı tribünde kavga çıktı. Sarı kırmızılı taraftarlar, kendi arasında kavga ederken, bir taraftar kapalı tribünün üst katından düşerek yaralandı. Yaralanan taraftar acil olarak ambulansla hastaneye kaldırıldı.14.03.2010

Kaynak : DHA
 
Cevap: Taraftar tribünden düştü!Bu provokatörün Galatasaraylı olmadığı belirtelim...(olamaz,olmamalı da diyebiliriz)
 
Cevap: Taraftar tribünden düştü!Geçmiş olsun.Acil şifalar.Bu arada tribünden kimler madde attı,bunları sorgulamak lazım.Resmen kepazelik bu..
 
Cevap: Taraftar tribünden düştü!Fenerbahçeli heralde.

Gördüm ligtv de.

Hiçbir Gs'li kendi arasında kavga etmez.
 
Cevap: Taraftar tribünden düştü!Fenerbahçeli heralde.

Gördüm ligtv de.

Hiçbir Gs'li kendi arasında kavga etmez.Adam ölümle pençeleşiyor belki de sizin söylediğinize bakın. Yahu orada kim bilir ne oldu da kavga çıktı. Sanki spor uğruna kavga ettikleri kesin. Sen her kavga edeceğin adamın takımını mı soruyorsun?Geçmiş olsun diyeceğine düşündüklerinize bakın. Hey Allah'ım ya...Geçmiş olsun bu arada.
 
Cevap: Taraftar tribünden düştü!Adam ölümle pençeleşiyor belki de sizin söylediğinize bakın. Yahu orada kim bilir ne oldu da kavga çıktı. Sanki spor uğruna kavga ettikleri kesin. Sen her kavga edeceğin adamın takımını mı soruyorsun?Geçmiş olsun diyeceğine düşündüklerinize bakın. Hey Allah'ım ya...Geçmiş olsun bu arada.

Geçmiş olsun u buraya yazmadım ama içimden gönderdim.

İnsan olarak üzüldüm.

Sadece yorum yaptım..
 
Cevap: Taraftar tribünden düştü!Adam ölümle pençeleşiyor belki de sizin söylediğinize bakın. Yahu orada kim bilir ne oldu da kavga çıktı. Sanki spor uğruna kavga ettikleri kesin. Sen her kavga edeceğin adamın takımını mı soruyorsun?Geçmiş olsun diyeceğine düşündüklerinize bakın. Hey Allah'ım ya...Geçmiş olsun bu arada.Tribünün önüne geçti ve hareket yaptı.Sonra da olan oldu.(oradaydım)Galatasaraylı olmasına ihtimal vermiyorum,birileri tarafından yollanmış provokatörün biriydi.Kendi isteyerek o duruma düştü ama insanlık bizde kalsın tabii ki.Umarım kötü birşeyi yoktur...
 
Cevap: Taraftar tribünden düştü!Tribünün önüne geçti ve hareket yaptı.Sonra da olan oldu.(oradaydım)Galatasaraylı olmasına ihtimal vermiyorum,birileri tarafından yollanmış provokatörün biriydi.Kendi isteyerek o duruma düştü ama insanlık bizde kalsın tabii ki.Umarım kötü birşeyi yoktur...Nasıl hareket yaptı ve nasıl düştü biraz daha açıklayabilirmisin renktaş ?
 
Cevap: Taraftar tribünden düştü!Tribünün önüne geçti ve hareket yaptı.Sonra da olan oldu.(oradaydım)Galatasaraylı olmasına ihtimal vermiyorum,birileri tarafından yollanmış provokatörün biriydi.Kendi isteyerek o duruma düştü ama insanlık bizde kalsın tabii ki.Umarım kötü birşeyi yoktur...Ben, "Galatasaray'lıdır kesin" demiyorum ki. Adam can derdinde yorumlara bakınca millet Fener derdinde olmuş biraz.:)
 
Cevap: Taraftar tribünden düştü!Nasıl hareket yaptı ve nasıl düştü biraz daha açıklayabilirmisin renktaş ?Pankartın asılı olduğu camekanın arkasına atladı ve orada birşeyler yaptı.Öyle olunca da tribünden birkaç kişi o elamana müdahalede bulundu.Ya düştü yada kendi atladı.Bulunduğum yerden gözükmüyordu.Sinirlenip çıktım zaten olaylar olurken...Edit:Geçmiş olsun diyelim tekrar...
 
Cevap: Taraftar tribünden düştü!Eski Açıktaydım ben tam düşüş anında gördüm çok kötü bir görüntüydü allah kimseye göstermesin.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt